Genel Sağlık

Baskılı Blazer Ceket trendi

….

.jpg

Baskılı ceketlerin trendinin sürdüğü şu sıralarda moda editörümüzün seçtiği şık parçalarla bu trendi mercek altına alıyoruz efendim. Silüetinize en çok yakışabilecek en özel parçaları dünya markalarından seçelim dedik.

Grafik desenli ceketler nasıl giyilir? Baskılı ceketler nasıl kombinlenir? Hepsi bu haberde var.

37526.jpg

Baskılı ceketlerden korkmayın. Öyle renkler ve öyle baskılar var ki, sizi dümdüz giyinmişsiniz gibi göstermeye yetiyor. Acne’nin krem üzerine yeşil dolar motifleri bizi cezp etti diyebiliriz.

Canvas pantolonlarla güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

37517.jpg

Çicek desenlerini pantolon, etek ve giysilerde çokça gördük. Peki ya ceketinizde bu desenleri taşımaya ne dersiniz? İsteğin çiçeklerle yansıtıldığı ceketler şehir şıklığı için ideal bir parça.

37518.jpg

Çicek baskılar giysileri hep daha kibar, daha tatlı gösterecek değil ya! Evet, bize şimdiye kadar böyle öğretildi fakat artık fikriniz değişmeli diyoruz.

Motorcu ceketleri de baskılarla süsleniyor artık, tatlı sert bir görünümse doğru renkler ve doğru baskılar kullanılarak sağlanıyor.

Fermuarlarla ve peplum efekleriyle tarz sahibi bir ceket karşınızda.

37519.jpg

Jakarın alasının trend olduğu bir sezon. İsabel Marant da zarif kumaşları harika kalıplarla bir araya getiriyor, ortaya da böyle şık bir parça çıkıyor.

Üstelik bunları ekip olarak sunuyor.

37520.jpg

Çağdaş ve şehirli kadının gardırobunda bulunması gereken bir parça daha. Omuzları geniş kalıplı krem blazer ceketin desenleri çok orijinal.

Büro kombinlerinde bayağı parçaları modernize etmeyi beğenenlere bu parça önerimiz.

37521.jpg

Pars baskılar bayanları barbar ve kadınsı gösteren parçalar. Pars ceketler bizim de gözdemiz.

Leopar desen modasını görmek için tıklayın. 

37522.jpg