Genel Sağlık

Aşkın yaşı var mıdır?

..

.jpg

Hayatınızın aşkını bulduğunuzu sanarak evlenmiş ve şimdi bekar bir anne-baba olabilirsiniz. Ya da vefat yollarınızı ayırmış olabilir. Nedeni ne olursa olsun, kendinizi yalnız ve aşksız kalmak zorunda sezmeyin. Zira aşkın yaşı yoktur!

Çocukların da olmasıyla kendinize ayırdığınız alan ve zaman daralmasın. Yine heyecenlanmanın neşesini yaşayın. Başkalarıyla tanışmaya sarih olun. Çocuklarınız da sizinle mutluluğunuzu coşacaktır. Özellikle bekar bir anne olmanın zorluklarını öğreniyorken…

Hayat, mutluluğu ertelemeyecek kadar kısa. Aşka şans tanıyın ve inanın.

26717.jpg

Yaşınız hiç ehemmiyetli değil, süslenin!

Yine biriyle buluşmalaştığınızda tıpkı gençliğinizde olduğu gibi heyecanlanmak istemez misiniz? O güne özel alışveriş dahi yapabilirsiniz. Hala hoşlandığınız özelliklerinizi ön tasarıya çıkaracak bir kombinasyon yaratın. Dekolteniz buruşuksa fularla saklayabilirsiniz. Topuklu pabuçlar bacaklarınızın daha sıkı görünmesini sağlar.

20686.jpg

Makyajı es geçmeyin!

Saçlarınızı boyatmak için harika bir fırsat! Yaşınızı renklere gömebilirsiniz. Buruşuklarınızı çok vurgulamayan hafif bir krem fondöten kullanın. Göz etrafınız kesinlikle aydınlık dursun. Böylece ona nasıl hoş baktığınızı daha rahat göreöğrenir. Rimel kullanın. Hala ne kadar hoş olduğunuzu görüyor musunuz?

24129.jpg

Ne mi yapacaksınız?

Romantizmin gençlere göre olduğunu da kim söylüyor? Siz de fiziksel gidişatınızı zorlamadan yalnızca yürüyerek dahi duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Nazikçe koluna girin ve her şeyden konuşun. Belki yolda ona minik bir de hediye almak istersiniz.

26718.jpg

Sıradan şeyler, o kadar da sıradan olmayabilir!

Günlük işlerinize onu da davet edin. Bu davetler çok zariftir ve netlikle yalanlanamaz. Misalin onun için yemek hazırlayacağınızı söyleyerek birlikte alışverişe çıkmayı önerebilirsiniz. Belki de ödemeniz gereken fatura için bankaya gitmeniz gerekiyordur ve hipotez edin kimin otomobili var!

26721.jpg

Hoşlandığınız şeyleri birlikte yapın!

Yine evlenmekten korkmayın. Artık daha deneyimli ve hazırlıklısınız. Bu surattan birlikte yaşamaya başladığınızda yapmak istediğiniz şeylerin minik bir testini yapın. Birlikte kitap okuyun, şarap davetlerine katılın ya da yalnızca TV izleyin. İyi uyuşuyor musunuz?

26722.jpg