Genel Sağlık

2013 yaz portföy çanta modelleri

Bu yaz büyük çantaları bir kenara atıyoruz. Büyük formlu clutch çantalar yazın çanta trendlerinde başrolde!

.jpg

ELMAELMA Özel-Kadınlara iyi bir haberimiz var. 2013 yaz sezonunda poşet çanta modellerinden kurtuluyoruz.

Şık geceler için sakladığınız portföy ve cltuch çantalar artık günün her saatinde bizimle olacak. Metalik, desenli veya transparan bu çantalar günlük stilinizi bambaşka gösterecek.

Büyük çantaları taşımak zorunda olmayacağınız, yanınıza sadece cüzdanınızı alıp çıktığınızı bir düşünün. Hem hafif hem trend!

İşte sizin için seçiğimiz en 2013 yaz portföy çanta modelleri!

40045.jpg

Desenler ve geometrik baskıların olduğu bir sezon bekliyor bizi. Aksesuarlarda da bu trend hakim olacak. Zarf çanta modellerindeki desenler ve renk geçişleri günlük kombinler için de ideal.

40046.jpg

Mary Katrantzou aksesuarları bile özel. Bu cüzdanlar sizi kraliyet ailesinden saymayı garanti ediyor.

40047.jpg

Transparanlık 2013 yazında her yerde var. Transparan portföy çanta modelleri kimin dağınık kimin derli toplu olduğunu göstermeye hazır!

40048.jpg

Klasik portföy çantaları da es geçmeyin. Yazın ışıltısına ayak uyduracak renkler ve 1950’li yılların modeli gold detaylarla vitrinlerdeki yerini aldı bile.

40049.jpg

Céline’in katlamalı çanta modellerini çok beğendik. Katlamalı çanta modelleri çantanını büyük formunu kamufle eder ve elinize daha çok yakışır.

40050.jpg

Düz çantaları hareketlendiren büyük taşları göreceğiz yaz sezonunda. Renkli boncuklar siyah çantanıza çok yakışacak.

40051.jpg

Zarafetin rengi beyaz yazın vazgeçilmezi. Açık renk kullanmayı tercih edenlerin gözdesi beyaz zarf çantalar yine bizimle.

40052.jpg