Genel Sağlık

2013 koyu saç modası

Bu sene natürellik moda demiştik. Natürel saç renklerinizi gözetmenin ve azıcık hareketlendirmenin zamanı şimdi!

.jpg

Her kadın yaşamında bir yarıyıl sarih saç tonlarını sınamıştır. Fakat o yarıyıl çoktan bitti! Şimdi devir natürel renklerin devri.

Derinize en iyi giden saçların kendi saç renginiz olduğunu andırdıralım ve Hollywood yıldızlarının koyu renk saç seçimlerine bir göz atalım!

40411.jpg

Orta kahve gölgelerle renklendirilen kahverengi saçlar Mila Kunis’e çok yakışıyor. Koyu saçlarınızdan bunaldıysanız, saç renginizin bir kaç ton sarihinde gölgeler deneyin.

40406.jpg

Saçlarını her boyda kullanan Holmes’a koyu kumral saçlar çok yakışıyor. Bu saç renginden bırakmayan Holmes’un gözlerini ön tasarıya çıkaran bu rengi, renkli gözlüler çok iyi taşıyor.

40407.jpg

Orta esmer bir deriniz varsa, koyu saçlarınız sizi boğabilir. Suratınızın çevresindeki saçlara azıcık öncelik tanıyın ve ışıltı katın.

40408.jpg

Jolie’nin orta kahve rengi saçlarının ışıltı saçan bir özelliği var. Bu rengi ele etmek isteyenler çikolata kahve rengini saçlarına uygulamalı.

40409.jpg

Fox’un kopkoyu saçları onu daha cezp edici gösteriyor. Masvavi gözlerine seksi bir değiş katan koyu saçlar bir başka hoş.

40410.jpg