Genel Sağlık

2013 kış etek modelleri

.jpg

Etekler bayanların giyiminde bırakamadıkları bir aksesuar. Pilili, dalgalı, düz, mini, uzun kısacası her etek modeli dokusuyla ve rengiyle çok özel. 2013 kış etek modelleri neler peki? Mininin en hoş hali hangi dokuda? Bayanların seçimleri çoğunlukla ne üzerine?

Bu suallerin yanıtını moda editörümüz veriyor. Öğrenir bireyler bu etekleri öneriyor ve giyiyor.

37761.jpg

Mavinin her tonu çok özel fakat bu mavi başka mavi. Koton ve elasten etek kombinlerinizi hareketlendirecek kıvrımlara sahip.

37754.jpg

Viskos ve elastenin siyah ve beyaz renklerle buluştuğu özel bir etek. Yeniden kıpır kıpır ve klasik.

37755.jpg

Sımsıcak kırmızı rengi ve yün dokusu sayesinde ışıldayacaksınız. Dizlerin hafif üzerine gelen bu uçları kıvrımlı model bizim gözdemiz oldu.

37756.jpg

Topshop’un puantiyeli eteği sanki hipnotize ediyor. Onun da hipnotize olacağı garanti.

37757.jpg

Ne pilili, ne asimetrik ne de katlı bir etek bu. Reelinde ufak ufak hepsini barındıyor içinde. Önü hafif daha kısa ve büyük pilili kırmızı etek etkileyici bir tercih.

37758.jpg

Miss Selfridge tutkunlarına trend bir parça öneriyoruz. Polyester elasten ve tenin tamlık sağladığı mini etek, yarıdan itibaren ten ve dalgalı formda.

37759.jpg

Salaş aynı zamanda sevimli bir görüntü için, filmlerde gördüğümüz o natürel eteklerden edinmek gerek. Natürel etek derken, pudra rengi ve uçusan kumaşlardan bahsediyoruz.

37760.jpg