Genel Sağlık

2013 İlkbahar/Yaz sezonunda ne almalı?

2013 İlkbahar/Yaz sezonunda bayanlar ne almalı, ne takmalı? İşte lüks markaların koleksiyonlarından esinleneceğiniz ELMAELMA alışveriş listesi!

.jpg

Bahar güneşini görmeye hazırlanırken bayanların ilkbahar yaz sezonu alışveriş listesini ELMAELMA hazırlıyor efendim. İlkbahar yaz sezonunda hangi renkleri göreceğiz? Yeni sezonda ne takmalı, ne giymeli? Tüm bu suallere yanıt veren 2013 ilkbahar yaz trendlerine uygun bir alışveriş listesi sunuyoruz.

Size lüks markalardan ışıl ışıl yaz rüzgârları gelsin. Bu listeden esinlenerek yeni sezonun en alımlısı siz olabilirsiniz.

38706.jpg

Günlük kombinlerde ve gece tercihlerinde kullanabileceğiniz altın rengi bir kolye. Boynunuzu sarması yeterli. Teklifimiz büyük figürleri seçmeniz.

38707.jpg

Kadını seksi gösteren topuklu kunduralar da güneşe ayak uyduruyor. Size, Emilio Pucci’den harika bir topuklu seçtik.

38708.jpg

Daha Önceki zamanlara gidip azıcık antik stili yaşayacağız bu sezon. Büyük ve yazılı aksesuarlar bizim için ideal.

38709.jpg

Bu yaz her parça ayrı parıldıyor. Sandaletler rengarenk aynı zamanda parlak olacak. Yılan teni görünümün güneşi simgeleyen altın kaplamayla sunumu yerine göre spor yerine göre şık olabilir.

38711.jpg

Daha Önceki zamanlara gidip azıcık antik stili yaşayacağız bu sezon. Büyük ve yazılı aksesuarlar bizim için ideal.

38713.jpg

Kalın bileklikler yeni sezonda da şıklığınızın simgeyi olacak gibi. Hoş havalar için takacağınız cuffları ayırmayı ilgisizlik etmeyin.

38714.jpg

Büyük dikdörtgen cüzdanlar ilkbahar yaz gecelerinde en çok seçim edilen aksesuarlardan. Bu kere tamamen parlak halde karşınızda! Bizim de gözde parçamız.

38715.jpg