2011 Hoşluk Gizemleri
Grip - Soğuk Algınlığı

2011 Hoşluk Gizemleri

Hoşluğun bilinmez gizemleri 2011 Senesinde de açıklandı. Uzun araştırmalar neticesinde yenı seneye gercekten kendine bakan hanımlarımıza istediklerini elde etme olanağı verecek..Çekici olmak için evvel kendinizi sexy sezmelisiniz. Yalnızca giyim ve bedeniniz sexy olmanızda yeterli değildir. Aynı zamanda tavırlarınızda da küçük farklılıklar yapmalısınız. İşte sexy olmanın ipuçları…

Kendinize güvenin
Kendine güvenmek, seksi olmanın en ehemmiyetli şartı. Başkalarının seksi olduğunuza inanmalarını istiyorsanız, öncelikle kendinize inanmanız ve güvenmeniz gerekiyor.
Her zaman başınız dik olsun
Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürüyün, spor yapın ve bedeninize güvendiğinizi gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.
Yalnızca kendiniz olun
Çoğu insan kimin sahte kimin içten olduğunu kolayca kavrayabilir. Ne kadar natürel olursanız, kendinizi o kadar rahat sezecek, böylece insanları o kadar kolay etkileyebileceksiniz. Şayet etkilemek istediğiniz insan ‘hakikat ’ sizle ilgilenmiyorsa, seksi olmanızın pek de bir anlamı yok!
Bedeninizle barışık olun
Bedeninizle barışık olduğunuz zaman, çevrenizde seksi bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle bedeninizi gevşetmek, seksi olma yolunda size destekçi olacaktır.

Yafta Hoşluk Gizemleri Nasıl hoş Olabilirim çekici olmanın yolları tesirleri nasıl tesirlerim nasıl sexy olunur sexy olmak için sexy olmanın ipuçları sexy olmanın yolları Kadın Hoşluk Gizemleri