Genel Sağlık

Zamanı geçmeyen stil önerileri

.

.jpg

Stil sahibi ve etkileyici bir görünümün ilk şartı özgüvendir. Siz kendi görünümünüzden ne kadar çok gurur duyarsanız, karşınızdakini güzeliğinize ‘ikna etmeniz’ o kadar az zamanınızı alır.

1764.jpg

Sadelik her zaman sloganınız olsun. Gereksiz detaylardan arındırılmış bir kıyafet kombinasyonu, aksesuarlarla tamamlamayı tercih edin. Bu daha ağır bir görünüm demektir. İndirimden aldığınız basit elbiseniz bir anda karakter değiştirebilir.

1765.jpg

Dolabınızda ‘basic’ dediğimiz temel parçalar mutlaka olsun. Çünkü her an gösterişli bir eteği ya da ceketi vurgulamanız gereken bir kıyafet kombinasyonuna ihtiyacınız olabilir.

1766.jpg

Kot pantolonun şıklığına kendinizi daima sorgulamadan emanet edebilirsiniz. Dar kesim bir ceket ve topuklu ayakkabılarla birleştirerek, kot pantolonunuzla sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombinasyonunuzu tamamlamak istediğiniz tarza göre aksesuarlar seçin: Fular, güneş gözlüğü, uzun kolye, halka küpe, geniş saç bantları ve diğerleri…

1767.jpg

Giysi kombinasyonları için asimetriyi daima öneriyoruz. Fakat oranları doğru tutturmak gerekiyor. Bu tarz için matematiksel bir hassasiyet göstermeniz lazım. Çok uzun üzerine çok kısa, ya da çok kısa üzerine çok uzun veya çok dar üzerine geniş ya da çok geniş üzerine dar şeklinde bir yöntem izlemelisiniz.

1768.jpg

En önemli aksesuar ve stil göstergesi saçlarınızdır, bunu unutmayın. Dünyanın en şık kıyafetleri yüzünüze yakışmayan bir kesimle sönüp gidebilir. Saçlarınızı kıyafetinizin en büyük tamamlayıcısı olarak görün ve öyle ‘kullanın’. Bu sezonun kısa kesimlerinden kendiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

1769.jpg