Genel Sağlık

Yuvarlak suratlar için ideal 6 saç modeli

.jpg

Bir Hayli kadın yuvarlak surat hatlarına sahiptir. Natürel bu onların kilolu oldukları anlamına gelmez.

Gelin yuvarlak surat hatlarına sahip kadınlara uygun en ünlü 6 saç modelini inceleyelim.

31852.jpg

Moda ikonu Lauren Conrad’ı senelerdir aynı saç modeliyle görüyoruz. Dalgalar sanki onun imzası olmuş gibi.

Yuvarlak surat hatlarına uygun çene hizasından başlayan katlar ve saç fırçasıyla yapabileceğiz saçı dolgun gösteren hafif dalgalardan bahsediyoruz.

28510.jpg

Nicole Richie’nin perçemleri hem geniş olan alnını kapatmış hem de omuz hizasında uçlara doğru incelen ve hareketlenen bu model surat hatlarını doğru birşekilde öne çıkarmış.

28512.jpg

Adele sesiyle büyülediği kadar saç modelleriyle de dikkat topluyor. Nostaljik saç kıvrımlarını gördüğümüz Adele bizi her zaman bir yerlere çekmeyi öğreniyor.

Bir peruğu anımsayan şişkin, dışa doğru kıvrımlarla hareketlendirmiş kısa saçlarını. Bu da, suratın şiş bölgeleriyle iyi bir denge sağlamış diyebiliriz. Adele’in seçimi olan hacimli küt saç kesimi yuvarlak surat hatlarına sahip biri için ideal.

28513.jpg

Kısacık saçlardan korkmayın efendim. Ense kısmı maskülen öne doğru erkeksi katları öneriyoruz. Erkeklerin de çok çekici bulduğu olduğu uzun kahküllü maskülen kesimler, saçlara seksi bir hava katmakta.

28514.jpg

Sizin de Cruz gibi düz uzun saçlarınız varsa, uzun ince katları kullanmayı seçim edin. Küt kesimlerden kaçının. Böylece saçlarınızda asalet konuşacak.

28515.jpg

Belki de en yuvarlak surat hatlarına sahip oyuncudur Dunst. Çok yakıştırdığımız kakülleriyle izledik onu hep.

Yan kakülleri orta boy saç kesimlerinde saçları hareketlendiren ayrıntılardandır unutmayın!

28516.jpg