Genel Sağlık

Yılbaşı gecesi ünlülerden esinlenin

.jpg

Yılbaşı gecesine saatler kaldı ve hala ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size ipuçları. ELMAELMA 2012’nin en gözde Hollywood starlarının stillerini bir araya getiriyor.

Payetten pepluma herşey bu kombinlerde var. Onlardan esinlenerek yılbaşı gecesinin yıldızı siz olacaksınız.

Şimdi Lauren Conrad’dan Kim Kardishian’a ikonik isimlerin kombinlerinden ilham alma zamanı.

31603.jpg

Conrad’ı ışılıtılı yapan gözleriye elbisesinin bütünlüğü. Kobalt mavisi, özel gecelerde tercih edebileceğiniz en rahat parça gibi görünüyor. Kırmızı ojelerle yeni yıl havası veren Conrad’ın aksesuar kullanmaması dikkatimizi çekti. Ortaya modern parıldayan bir görünüm çıkmış.

36469.jpg

Şıklık her zaman tek parçadan ibaret değil. Daha rahat, daha dinamik şeyler taşımak istiyorsanız, Swift’in üzerindekilere dikkat edin. Dalgalı mini bir etek, düz ve dar kesim bir üst var kombinde. Swift’in birleştirdiği günlük gibi görünen parçaları ağır yapansa siyah renk. Kendinden parıltılı üstüyle uyumlu aksesuarı ise ayakkabıları.

36470.jpg

Muhteşem bir parti kıyafeti daha. Gümüş renkli straplez elbisesi harika duruyor. Vücut hatlarına güvenenler için straplez parçalar iyi birer tercih. Omuzlarını ön planda tutmak isteyenler bu model sizin favoriniz olmalı.

36471.jpg

Dantelsiz bir yılbaşı düşünemezdik zaten. Seksi bir görünüm için vücudunuzu saran dantel bir elbise şart. Dantelin konuştuğu renk olan siyah bir parçayı tercih etmeniz önerimiz.

36472.jpg

Bu yıl Lively’nin yılı oldu denebilir. Bordonun büyüsünün bütünlüğü içinde elegan bir elbise ve siyah payetli topuklular. Lively’nin elbisesinden etkilenmemek ne mümkün!

36473.jpg

Koyu tenine beyazı yakıştırabilen nadir isimlerden olan Kardashian her zaman ne giymesi gerektiğini biliyor. Vücudunu saran ve göğüs bölgesini kaldıran straplez peplum bir elbise var üzerinde. Kış beyazının asilliğini sergilendiği elbiseye kalın gold aksesuarlar eşlik edebilir.

36474.jpg

Kısa sarı saçları ve son günlerdeki rahat stiliyle dikkat çeken Cyrus, leoparın çekiciliğini tercih edenlerden.

Sezonun trendi olan ‘gold’ detayları da unutmamış. Büstiyerin ve yüksek belin fit vücudunda bir araya getiren Cyrus eteğiyle göz alıyor diyebiliriz. Bu gece, parlak parçaları seçmeniz gereken bir gece.

36475.jpg