Genel Sağlık

Yazın romantik akımı: Fırfırlar!

..

.jpg

Fıfırlar, katlı kumaşlar, büzgülü ayrıntılar…

Yaz mevsiminin en romantik akımı fırfırlar retro akımla beraber sürüklenerek gardırobumuza kadar geldi. Tasarımcıların en çok tercih ettiği bu akım aksesuar, hatta plaj giyim modasını da değiştirdi. Boyut ve yer konusunda da sınır tanımıyorlar.

25938.jpg

Missoni

Fırfırlar en çok yaka ayrıntılarına yakışıyor. Gelecek sezon bu tipte şallar da görebiliriz. Daha geniş omuz ve göğüs isteyenler rahatlıkla bu trendi takip edebilirler.

25939.jpg

Preen

Çok sevdiğimiz Peter Pan yakalarda da fırfırlar var. Sade bir elbiseye farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi bu yaz fırfır yakalar olacak.

25940.jpg

Missoni

Bikiniler ve plaj giyim de özellikle dekolte bölgelerindeki fırfırları sevdi. Eğer çok ince bir yapınız varsa bel bölümünde fırfırlar kullanarak dolgun kalça, dolayısıyla kum saati görüntüsü yaratabilirsiniz.

25941.jpg

Oscar de la Renta

Dantel ve fırfır nostaljik akımın en şık iki parçası ve birbirlerine çok yakışıyorlar. Omuz ayrıntılarını sevenler için şimdi asker kesimleri değil fırfırlar var.

25942.jpg

John Galliano

Bu sene her şey şeffaf! Seksi bir tül elbise ya da gömleği fırfırlarla mükemmel şekilde sansürleyebilirsiniz.

25943.jpg

Moschino

Renk seven cıvıl cıvıl hanımlar için de spor kesimli kollarda fırfırlar görüyoruz.

25944.jpg

Marchesa

Yaz gelinlerine duyrulur! Peplum ve fırfır güçlerini birleştirerek eteğinize konmaya hazır. Farklı tonlarda fırfırlı gelinlikler düğün gecesinin romantik havasına çok yakışacak.

25945.jpg

Alexander McQueen

Fırfırların geniş katlarla en çok eteklere yakıştığını söylemek mümkün. Geniş basenli hanımların pek denememesini önersek de zayıfladığınız günler için gardırobunzuda mutlaka bulunsun!

25946.jpg