Genel Sağlık

Yatakta da iyi olduğunu gösteren 5 işaret

..

.jpg

Onun seks hayatında da başarılı bir erkek olduğunu böyle bir pozdan anlayamazsınız, değil mi?

İlk randevunuzdan bu yana aranızda geçen ‘masum’ şeyleri analiz ederek, daha ‘yaramaz’ sonuçlara varabiliriz. Beden dili sizinle ilgili sandığınızdan daha çok şey anlatır.

29207.jpg

Gerçek bir centilmen

Aşkta ve sekste ayrıntılar önemlidir, özellikle her şeyi sorgulayan biz kadınlar için… Sizi dışarıda da düşünen bir erkek ışıklar kapandığında da aynı şekilde kibar ve özenli olacaktır.

13764.jpg

Nasıl dokunacağını biliyor

‘Demek ki çok kızla birlikte olmuş’ diye düşünüp üzülmeye gerek yok. Daha önce sizi mutlu etmek için prova yapmış olabilir. Sokakta bile sizi dokunuşuyla heyecanlandıran bir erkek vücudunuzun tamamı açıkken neler yapabilir dersiniz? Küçük öpücükleri bir yangının minik alevleridir.

15514.jpg

Sizi dinliyor

Zaten orgazma ulaşması zor olan kadının ihtiyaçları da çoktur. İş yerindeki problemlerinizi dinleyen biri yataktaki sorunlarınıza da kulak verir. Sizi ciddiye alır ve zevk almanız için yeni yöntemler geliştirir.

13442.jpg

Acele etmiyor

Sizi siz olduğunuz için seven bir erkek sabırlıdır. En güzel an için özendiğinizin farkına varır ve sizi seks için üzmez. Siz söylemeden nerede duracağını bilen bir erkek durmaması gerektiği zamanı da bilir.

25043.jpg

Kendinizi özel ve güzel hissettiriyor

Yatakta özgüven önemlidir. Kendinizi gerçekten güzel hissettiğinizde bu her hareketinize yansır. Güzel hisseden kadın seksidir, seksi hisseden kadın da yatakta mutludur. Bunu başarabilen erkekle aynı yatakta yatıyorsanız şanslı sayılırsınız.

21566.jpg