Genel Sağlık

Vizyonun yeni filmleri!

.

.jpg

Bu hafta vizyonda üçü yerli, ikisi yabancı beş yeni film var! Aralarından Türkiye’nin merakla beklediği ‘Şahane Misafir’ adlı Cem Yılmaz’ın yeni filmi de yer alıyor. Keyifle izleyeceğiniz beş filmden biri ise dünyada büyük yapıtlardan biri olan ‘Titanik’in üç boyutlusu! Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz!

19676.jpg

Amerikan Pastası: Buluşma

Yönetmen: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg
Oyuncular: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Chris Klein

Özet: 1999′un çılgın üniversite gençleri şimdi aileleriyle birlikte geri dönüyor! En lezzetli dilimi en sona ayır mottosuyla geri dönen Amerikan Pastası serisinin son filminde ilk filmden bu yana aralıksız seyrettiğimiz Jason Biggs, Alyson Hannigan, Eugene Levy ve Seann William Scott’ın yanı sıra ilk iki filmdend hatırladığımız Tara Reid, Shannon Elizabeth ve Chris Klein gibi isimler kadrodaki yerini almış görünüyor.

23934.jpg

Şahane Misafir

Yönetmen: Ferzan Özpetek
Oyuncular: Cem Yılmaz, Elio Germano, Beppe Fiorello

Özet: Sicilyalı Pietro’nun tek hayali ünlü bir aktör olmaktır. 28 yaşındaki Pietro oyunculuğu kafasına o kadar çok takmıştır ki amacına ulaşmak için bin türlü çılgın yolu denemekte sakınca görmez.
İtalya’da yaşamını sürdüren Ferzan Özpetek’in dokuzuncu sinema filmi olan yapımın başrolünde Pietro’yu Elio Germano canlandırırken oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz da var. Oyuncu aynı zamanda Fida Film ile CMYLMZ Fikirsanat ortaklığı ile filmin ortak yapımcıları arasında da yer alıyor.

23935.jpg

Ülkücüler

Yönetmen: Bilal Kalyoncu, Halil Sarı
Oyuncular: Faruk Akçam, Bertan Avcı, Ersin Aygün

Özet: 1980 darbesi öncesi ülkücü hareket mücadelesini ve cezaevi güncelerini temel alan film, doğru bilinen yanlış tarihi gerçekleri, dönemin tanıklarının gözünden ve gerçeğe de sadık kalarak aktarma hedefinde olan belgesel türünde bir çalışma.

23936.jpg

Titanik (3D)

Yönetmen: James Cameron
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane

Özet: Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan ‘Titanik faciası’, dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film. Şimdi ise üç boyutlu olarak sinemalarda!

23937.jpg

Mevsim Çiçek Açtı

Yönetmen: Ali Levent Üngör
Oyuncular: Feriha Ecem Çalık, Yavuz Bingöl, Mehtap Bayrı

Özet: Nazmi, karısı Çiçek ve kızları Mevsim ile Almanya’da yaşamaktadır. Nazmi, karısını sürekli dövmektedir. Devlet, Çiçek ve Mevsim’i himayesi altına alır ve bir kuruma yerleştirir. Çiçek burada tanışıp yakın arkadaş olduğu Esra ile aynı eve taşınmaya karar verirler. Bir gün Asaf’ın taksisine binmeleriyle hayatları farklı bir boyut kazanacaktır.

Fragmanlar için tıklayın!

23938.jpg