Genel Sağlık

Vizyonun yeni filmleri!

.

.jpg

Bu hafta vizyonda birbirinden güzel altı film var. Komedi, aşk, dram ve gerilim içerikli bu altı filme bayılacaksınız!

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz!

19672.jpg

SüperTürk

Yönetmen: Tamer Karadağlı
Oyuncular: Tamer Karadağlı, Arzu Balkan, Suna Keskin

Özet: Süper kahraman dediğin nasıl olur? Elbette uçar, meyveleri ya da başka nesneleri gözlerinden çıkan ışınlarla ikiye böler. Kumarda kimseye çaktırmadan kendi lehine hile yapar, annesi de oğluna nazar değmesin diye kurşun döktürür, boncuk takar! Ailesi uzun süre bu süper çocuğu, SüperTürk’ü gözlerden uzak tutmayı, yeteneklerini saklamayı becerse de, bir gün kazara deşifre olur. Artık o program senin bu program benim televizyon kanaları arasında mekik dokuyarak gezmek, insanlara maymunluk yapmak zorundadır.

22761.jpg

Patlak Sokaklar-Gerzomat

Yönetmen: Kerim Barutçu
Oyuncular: Ömür Cedimağar, Volkan Öge, Tansu Tunçel

Özet: Azılı bir suçlu olan Black Jack hapisten kaçmıştır ve zamanında kodese girmesine neden olan iki dedektiften intikam almaya kararlıdır. Haince bir plan kurar ve hükumetin elindeki gizli ve çok güçlü bir kitle kontrol silahını ele geçirir ve karşılığında fidye ister. Jack silahı ele geçirip, kaçırdığı bilim kadını Mary Jane sayesinde aktive etmeyi başarırken, dedektifler John ve Billy de Jack’in peşindedir. Diğer bir yanda ise paniğe sürüklenmiş bir halk vardır. İkilinin işi oldukça zordur.

22762.jpg

Son Vurgun

Yönetmen: Baltasar Kormakur
Oyuncular: Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster

Özet: Eski bir suçlu olan Chris Farraday (Wahlberg) uzun zamandır belaya bulaşmadan, kendisine yeni bir hayat kurmuş, evlenmiş ve çocuk sahibi olmuştur. Fakat güzel karısının erkek kardeşi Andy (Caleb Landry Jones), bir uyuşturucu çetesinin işlerini eline yüzüne bulaştırınca Chris, Andy’nin hayatını kurtarmak ve borcunu ödemek için yeniden kaçakçılık planlarına dahil olur.

22763.jpg

Aşkım Benim

Yönetmen: Declan Donnellan, Nick Ormerod
Oyuncular: Robert Pattinson, Uma Thurman, Kristin Scott Thomas

Özet: Georges Duroy, beş parasız ama yakışıklı, bekar ve oldukça çekici bir askerdir. Yoksul hayatından kurtulup zengin Paris sosyetesi içine girmeye kararlı olan Duroy, bunun en kolay biçimde asilzadelerin eşlerini baştan çıkartarak mümkün olduğunu keşfeder. Başta kendisini himayesine alanların eşleri olmak üzere genç yaşlı çıkarı olan tüm kadınları ‘mutlu eder’. Fakat içlerinden birini Clotilde de Marelle diğerlerinden daha farklı sevecektir.

22764.jpg

Sığınak

Yönetmen: Jeff Nichols
Oyuncular: Michael Shannon (II), Jessica Chastain, Tova Stewart

Özet: Curtis LaForche, Ohio’da küçük bir kasabada sevgili eşi Samantha ve 6 yaşındaki işitme engelli kızı Hannah ile mutlu bir hayat sürmektedir. Hannah’nın sağlık ve özel eğitim masraflarını karşılamak için sınırlı gelirleri vardır. Fakat bir gün Curtis, yaklaşan bir fırtınaya dair korkunç kabuslar görmeye başlar. Gördüklerini kendisine saklar ama ailesini de yaklaşan bu fırtınadan korumak için evlerinin arka bahçesine bir ‘sığınak’ inşa etmeye karar verir.

22765.jpg

Gökten Bir Uydu Düştü

Yönetmen: Julie Delpy
Oyuncular: Lou Alvarez, Julie Delpy, Eric Elmosnino

Özet: 1979 yılının yazında, Fransa’nın Bretanya bölgesindeki bir evde, büyük bir ailenin fertleri doğum günü kutlamak için haftasonunda bir araya gelirler. Oldukça hareketli geçen bugünleri ise 2018 yılında 39 yaşında olan Albertine’ten dinleriz. O günlerde henüz 10 yaşında bir çocuk olan Albert ailesiyle birlikte Suzette Hala’nın yazlık evine doğru yol alır ve seyirciyi de bu yolculuğa dahil eder.

Fragmanlar için tıklayın!

22766.jpg