Genel Sağlık

Uzmanların seks gşanlığından…

.

.jpg

Mutlu bir seks yaşamı için bunları bilin, kulaktan dolma şeyleri asla sınamayın. Cinselliğinizi keşfetmeniz ve daha iyi bir seks istemenizin gösterdiği tek şey sıhhatli bir bedene sahip olmanızdır.

Uluslararası Seksoloji Konferansı’nın ardından uzmanlarla yapılan mülakatlarda bazı gizemler gizli…

11559.jpg

“Evvel kendinizi tanıyın. Kendi ihtiyaçlarınızı öğrenirseniz hem seksi daha zevkli hale dönüştürebilir, hem de onun lüzumlarına daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ne stil değişlerden beğendiğinizi, sizi nelerin tahrik ettiğini vb. seks kişiliğinizi tahlil edin.”

15142.jpg

“Mevzu seks olduğunda utanmanız gereken son yerdesiniz demektir.

Ona da ne istediğini sormayı unutmayın.”

13509.jpg

“Bir strateji: Birleşme sırasında pelvik adalelerinizi sıkın. Bunlar idrarınızı da yakalamanızı sağlayan adalelerdir. Oluşacak olan ikiniz için de çok yoğun bir his sağlayacak.”

15139.jpg

“Özellikle tireşim sağlayan seks oyuncakları kullanmayı sınayabilirsiniz.”

12221.jpg

“Dikkatinizin ufaladığını sezdiğiniz anda gözlerinizi kapatın ve ‘sevişen siz’i hayal edin. Erotik kimliğiniz dikkatinizi toplamanıza netlikle dayanakçı olacaktır.”

11372.jpg

“Telefonunuzu kapatın! O an ilgilenmeniz gereken tek şey o ve alacağınız zevk olmalı.”

14573.jpg

“Ona süratli ve sert bir biçimde başladıktan sonra yavaşlamasını söyleyin.

Onun nereye odaklanmasını istiyorsanız sosu da oraya sürmeyi teklif edin.”

13610.jpg

“Klitorisin zevk alan tek gerçek yer olduğunu partnerinize sık sık anımsatın. Erkeklerin bunu öğrenmesi gerekiyor. Herkes G noktasını keşfedecek kadar kısmetli değildir.”

15299.jpg

“Üstteyken dairesel biçimde hareket etmeyi sınayabilirsiniz. Seksologlar G noktasının bulunması için en çok bunu öneri ediyor.”

15048.jpg
.