Genel Sağlık

Utandıran ilk regl anıları

.jpg

Cosmopolitan mecmuası kadınlar arasında bir gençlik günleri sohbeti başlattı. Gençlik günleri ilk regli anımsamadan olur mu?

Utandıran ilk adet kanaması sizin de anılarınızı canlandırabilir.

12611.jpg

“Annemi banyoya çağırarak saklıca söyledim. Banyodan adımımı attığımda bir grup konuk heyecanlı biçimde beni alkışlıyordu!” Nina N.

27852.jpg

“İlk reglime dışarda yakalandım. Annemin yanında ped yoktu. Bu yüzden bebek erkek kardeşimin bezini takmak zorunda kaldım. Hem de eteğin altına!” Danielle E.

27853.jpg

“Beyaz bir kıyafet ve beyaz çoraplar giyiyordum. Hikayenin geri kalanını tahmin etmişsinizdir.” Nicole M.

27854.jpg

“18 yaşındaydım ve hala regl olmamıştım. Annem de beni hekime götürdü. Şikayetimi söyleyip muayene sandalyesine uzandım. Hekimim tebessümdü: Bütün şuan regl oluyorsun!” McDowell D.

27855.jpg

“Dostlarımla çok eğlenclei bir partideydim ve hoşalndığım çocuk da oradaydı. Meşrubat aldığım bir sırada dostum arkamdaki kiri görmüş. Hemen oturdum ve gece boyu kalkamadım. Hoşalndığım çocuğun davetlerini üstüste yalanlamak zorunda kaldım. başkasıyla dans etti!” @crblanton

27856.jpg

“Aranızda hiç ilk reglini havuzun içinde yaşayan olmadı mı? Benden başka!” Ann D.

12607.jpg

“Mektepteydim ve babamın iş yeri yakınlardaydı. Ona vaziyeti anlatıp bana ped alamayacağını sordum. Kendisi gelemedi. Oradan geçen bir arkadaşına söyleyecekmiş. 6 yetişkin erkek mektebe bana ped getirmek için geldi!” Karen P.

12600.jpg