Genel Sağlık

Ünlülerin Louis Vuitton dama deseni tesiri

Louis Vuitton dama deseni tesiri ünlü bayanların tarzını da ele geçirmiş gidişatta. Bakalım ünlüler dama desenlerini nasıl giyiyor?

.jpg

Louis Vuitton’un dama motiflerinden etkilenmemek muhtemel değil. Ünlü bayanlar birer birer tarzlarında bu motiflere yer vermeye başladılar dahi. Louis Vuitton’un dama desenini herkes hoşlanıyor. Bakalım özel gecelerde ünlü bayanlar bu deseni nasıl giymiş?

37957.jpg

Amerikan filmlerinin masum ve cümbüşlü sarışını Dunst, ödül merasimlerinde dikkat toplamaya bayılanlardan. Hasta çocuklara destek için tertip edilen bir gecede, net bir stil seçmiş Dunst.

Louis Vuitton’un dama motifleriyle kaplı uzun, 50’leri andırdıran sırt dekoltesili retro şık bir giysi giymiş. Siyah ve beyaz sıradan damaların yerine dore ve krem renkli dama motifleriyle daha parlak bir görünüm elde etmiş. Bu da yanılgısız bir tercih olmuş!

37952.jpg

Twilight serisinin başrol oyuncusu Stewart, bütün bir kahraman. Siyah ve beyaz Louis Vuitton dama tesiri şort tulumunda da egemen.

Bu defa dama motifleri oversize ve azıcık rock havası katıyor giysiye. Fakat Stewart’ın apaçık seksiliğinden hiçbir şey kaybettirmiyor tercihi. Bu sayede öteki modacıların markajından tamamen çıkmış gidişatta!

37953.jpg

Dama motifleri nasıl mı giyilir? İşte cesur ve fobisizce dama motifini giysisinde taşıyan bir ünlü daha. Hem de parlak haliyle!

Alba, kayık yaka gelen diz altı giysisini siyah beyaz dama motiflerinde seçmiş. Yüksek topuk eskarpinleri ve kırmızı dudaklarıyla göz akdikeni parlaklığı kıyafetin parlak kumaşıyla örtüşüyor.

37954.jpg

Berlin’de bir şenlik tanıtımı sırasında tesadüftüğümüz Washington elegan ve sade. Krem ve beyaz dama motiflerini saten kumaşta canlanmasının da hisseyi var bu gidişatta.

Satranç tahtasını anımsayan giysisi retro havada. 7/8 boy düz kesim giysisi, bisiklet yakası başındaki saten kurdele ve siyah kare yüzük çantasıyla zarafeti sağlama bağlamış. Bu tarz, sizi 1960’lara götürebilir.

37955.jpg

Pöti karelerin ve ekoselerin yeri her zaman ayrı, şimdi ne çok minik ne de çok büyük kareler var. Orta yolu buluyoruz kavrayacağınız.

Siyah beyaz damalı uzun eteği ve uzun kollu üstü arıtılmış bir silüet yaratmış hoş yıldıza. Bizce, çok şık ve göz yormuyor.

37956.jpg