Genel Sağlık

Ünlülerin kot pantolonları

Ünlüler bu pantolonları giyiyor!

.jpg

Yıkamalı, koyu, yırtık, skinny, boyfriend kısacası tüm pantolon modellerini bize garip gelse de sevdiren ünlüler var. Onların silüetleri, tarz görünüşleri çoğu kadını baştan çıkarıyor.

Stil sahibi ünlülerin pantolonları ve günlük kombinleri kadınların en çok aradıkları arasında. Peki ne giyiyor bu ünlüler? Günlük hayatta tercihleri hep denimden mi yana? Nasıl modelleri seviyorlar sizce?

İşte ünlülerin kot pantolonları ve kombinleri. Size en çok hangisi yakışır dersiniz?

39625.jpg

Karolina Kurkova yazın popüler parçası olan beyaz skinny bir pantolonu tamamen beyaz parçalarla kombinliyor.

41165.jpg

Rosie Huntington kısa paçalı skinny denim pantolonuyla şıklığı garantileyenlerden. Stilettoları ve desenli ceketiyle mükemmel bir denim kombini yaratmış.

41166.jpg

Sarah Jessica Parker günlük giyiminde oldukça ‘cool’. Maviye mavi kombiniyle fit görünümünü tescilliyor. Yıkamalı streç denim pantolonun paçalarını katlayarak kullanması onu daha tarz gösteriyor.

41167.jpg

Yırtık jean pantolonlar ünlülerin favorisi. Olivia Palermo oxford ayakkabıları ve renk bloklu ceketiyle yırtık jeanini kombinlemiş.

41170.jpg

Rosie Huntington, klasik stilini boyfriedn bir jeanle renklendiriyor. Bilekten bağlı ayakkabıları ve sapı zincirli çantasını göbeği açık bir triko ve paçalarını katladığı boyfriend bir jeanle tamamlıyor.

41171.jpg

41172.jpg