Genel Sağlık

Ünlü markalardan geceye transparan dokunuşlar

.jpg

Gece elbiselerinde siyah renk vazgeçilmezlerden. Siyah elbiselerdeki transparan dokunuşlar da olmazsa olmazlardan!

Bu sezon da, asimetrik kesim elbiselerin değişik bölgelerinde iliştirilmiş, göze çarpan transparan detayları yine konuşuyoruz.

Şimdi, dünyaca ünlü markaların, ipekli organza detaylarıyla eğlenceye gitme zamanı.

34573.jpg

Lanvin’in, ipekli organzadan elbisesi tüm zarafetinizi gözler önüne serecek. Omuz ve kol kısımlarını öne çıkaran bu modele bayıldık.

Eğer üzeriniz simsiyahsa, kendinize makyajınızla renk katabilirsiniz. Zengin görünen kırmızı bir ruj ya da buğulu gözler sayesinde, gecenin sönmeyen yıldızı siz olun!

34574.jpg

Alexander Wang, cürretkarlıkta sınır tanımıyor. İpekli organzadan vazgeçmediği bir koleksiyon sunuyor. Payet ve tüy detaylarıyla, size gecenin birincisi benim dedirtecek.

Elbiselerde ya tamamen transparan ya da derin göğüs dekoltesi var. Bu da üzerinizdeki parçanın zarif bir aksesuarı gibi duruyor.

34575.jpg

Tamamen transparan parçaların göğüs ve etek kısımları aynı renk kumaştan motiflerle işlenerek kapatılmış. Bluzlarda dikkati çeken, dekolteleri tülle örtmek. Bir bir diğer detay ise, kuş tüyleri..

Prabal Gurung, kuş tüyleriyle organzanın üzerini örterek muhteşem şık bir parça ortaya çıkarmış.

34576.jpg

Transparan detayların gözde olması kadar örgü detayları da dikkat çekiyor. Dekoltesiz gibi görünen bir elbise de dahi çok seksi detaylar gizlidir.

Dagmar’ın dantel elbisesi, asimetrik detayları ve küçük delikleriyle sezonun göze çarpan parçalarından.

Simsiyah elbiseler büyüleyici bir imaj sunuyor, bu görünümü siz de alternatif renklerde ayakkabılarla süsleyebirlisiniz.

34578.jpg

Alexander McQuen’den siyah dantel bir bluz var sırada. Deri bir etek ve yahut smokin pantolonlar ile çarpıcı kombinler yarartmak mümkün.

34577.jpg