Üçüncü defa nikah masasına oturuyor!
Genel Sağlık

Üçüncü defa nikah masasına oturuyor!

Kayahan’ın büyük kızı Beste Açar, 14 Mayıs’ta üçüncü defa nikah masasına oturacak

Kemerburgaz’da tertip edilecek merasimle yaşamını Engin isimli işadamıyla birleştirecek olan Açar, düğün davetiyesine babasının “365” şarkısının laflarını bastırdı.

Sevgilisiyle 365 gün evvel tanıştığını, doğum gününde de evleneceğini söyleyen Beste Açar’ın davetiyesinde şu anekdot yazıyor:

“Engin ile Beste… 365 Gün; bugün birinci senemizi doldurduk. Geriye kalan tam 365 günlerini de birlikte geçirmeye karar verdik. Bu özel günümüzde sizlerle beraber olmaktan mutluluk dinleyeceğiz.”

TRİBÜNLER KAYAHAN ŞARKISI SÖYLEYECEK

Daha evvel Beşiktaş taraftarının “Bizimkisi Bir Aşk Öyküsü”, Fenerbahçeliler’in de “Mor Menekşe” şarkılarını kendilerine göre uyarladığı Kayahan, Ziraat Türkiye Kupası final maçında da İstanbul Megakent Belediyespor’a enerji verecek. Bugün Kayseri Kadir Has Stadı’nda Beşiktaş’a karşı kupa çabası verecek olan ekibin taraftarları, sanatçının “365” isimli yeni single’ını marş gibi söyleyecek. Şarkının laflarını bu karşılaşma için yine yazan ve koroyla beraber seslendiren Kayahan, “Ben Galatasaray’ı yakalıyorum, bu maç için gözdem yok, iyi oynayan kazansın. Zati ehemmiyetli olan centilmenlik ve iyi futbol oynayanın kazanması. Dünya sevgi üzerine kurulmuş, kimsenin özellikle de spor için üzülmesini istemem.”