Genel Sağlık

Taytını söyle ELMAELMA sana kim olduğunu söylesin!

….

.jpg

Geçen sezon olduğu gibi bu sene de taytlar her yerde olacak! Dolabınızda sıradışı, çılgın ve tasarım harikası taylar için geniş bir yer ayırın! Renkli ve birbirinden ilginç baskılı taylara göz atmaya ne dersiniz?

21768.jpg

Gardrobunuza enerji, çoşku ve çeşitlilik katmaya var mısınız? Öyleyse hemen başlayalım. Baskılı taytları bu sene ve özellikle yazın her yerde göreceğiz! Ama doğru taytı seçmek için bilmeniz gerekenler var.

21758.jpg

Taytlar, sizi bir adımla sıradanlıktan kurtardığı gibi bir adımla resmi bir görünüşe sahip olmanızı da sağlayabilir. Enerjinizi dışarı çıkarmak istiyorsanız geometrik şekillerle tasarlanmış bu model sizin tercihimiz olabilir.

21759.jpg

Sıradışı ve herkesten farklı… Bu özellikler sizi anlatıyorsa doğru bir seçim yapmışsınızdır demektir! Dişiliğin ve seksiliğin rengi kırmızı zemin üzerine siyah şekillerle hareketlendirilmiş bu modelden bir tane edinmelisiniz!

21761.jpg

‘Nerede, ne zaman, ne yapacağım hiç belli olmaz!’ gün içinde en sık kullandığınız cümlelerden biriyse bu model tam sizi anlatıyor. Dolabınızın en sık kullandığınız bölümünü bu tayta ayırın! İşinize çok yarayacak!

21762.jpg

Siz de zıt renklerin muhteşem bir uyum içerisinde olabileceğini düşünenlerdenseniz bu model sizin ruh halinizi çok iyi yansıtıyor!

21763.jpg

‘Renkli cıvıl cıvıl ve parlak aynı benim gibi!’ Geleneksel motifler taşıyan bu baskılı taytla sen de tarzını konuşturabilirsin!

21764.jpg

‘Çok iddialı olmayı sevmiyorum!’ Öncelikle kendiniz için giyiniyorsanız ve kimsenin ne düşündüğü umrunuzda değilse böyle de gerçekten çok şıksınız! Kolayca rahatlık ve şıklık sağlayan bu baskılı taytlardan mutlaka bir tane edinin!

21765.jpg

‘Örgülü modellerden vazgeçemiyorum’ diyorsanız bu sene sokaklarda sıkça göreceğimiz bu baskılı örgü modelleriden hemen bir tane edinin. Kendi tarzınızı yaratın!

21766.jpg