Genel Sağlık

Sizinki taklit mi, gerçek mi?

.

.jpg

Evet, pek çok kadın değişik nedenlerden orgazm taklidi yapmak zorunda kalıyor.

Evet, kadınlar galibiyetli taklitçilerdir ve erkekler bunu netlikle fark edemez.

Evet, hakikatinde kadınların da orgazma erişmesi için yapılabilecek şeyler var.

1368.jpg

Erkeklerin ‘nitelikli seks’ tanımını yalnızca sevişme müddetiyle karşılamaları yapılan en büyük kusurlardan biridir. uzun süren bir sevişme kadını tatmin etmezken, yalnızca bir değiş orgazmı başlatabilir.

Bu mevzuda erkeğe düşen bir rol var. Kadının hareketlerinin farkında olarak lüzumlarını tanımlamak… Kayganlaşma, kasılma gibi etkenler orgazma giden adımlardandır. Partnerinizin hangi düzeyde olduğunu öğrenmezseniz bir sonraki adımda yanlış bir tercih yapabilirsiniz. ve hoşçakal orgazm….

1369.jpg

Uyarılmada ve orgazmda klitorisin rolü büyüktür. Bu surattan sevişme sırasında klitorisi uyarmayı unutmamak gerek… Her kadın için değişik olsa da klitorisin uyarılabileceği bir pozisyon seçin. Hem duygusal, hem de deri temas açısından surat surata bakmak daha tesirli olabilir. Partnerinizle konuşarak sizin için en uygun pozisyonu seçebilirsiniz. Zevk aldığınızda da dile getirin.

1370.jpg

Son yarıyılda genital estetiğin de yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Bunlardan biri de G noktası dolgusu… Her kadında değişiklik gösteren ve hakikatinde hipotezi olarak tanımlanan G noktasına 1 – 2 cc miktarında dolgu maddesi enjekte. Tesiri en fazla üç sene süren bu usulün orgazmı basitleştirdiği söyleniyor. Bir öbürü de geçtiğimiz gşöhretlerde bahsettiğimiz vajinoplasti yöntemi.

Unutmayın, her kadın için orgazm tanımı değişiktir. Kendi tanımınızı yapın ve seksi daha ‘anlamlı’ kılın.

1371.jpg