Genel Sağlık

Sekste rol modelini seç!

.jpg

Monotonlaşan ilişkiye heyecan ve renk katın. Küçük oyunlarla, hem tutkunuz artacak, hem de partnerinizi baştan çıkaracaksınız.

Zaman zaman farklı rollere bürünerek, seks hayatınızı eğlenceye dönüştürün.

Değişmeye çalışmak ve bir role bürünmek, sizin için zevkli olacak. Hayal gücünü kullan, bütün yalanları söylemekte özgürsün.

Oyuna başlamadan kimin hangi karaktere bürüneceğini ve karakterin rölünü belirleyin. Bu oyunun bir kahramanı aktif olup, karaktere can verecekken; diğer partner pasif olacak ve oyunun akışına ve sizin kurallarınıza uyacak!

32701.jpg

Onun çalışanı olun!

Partnerinizi yatakta rolden role girerek etkiler, aynı zamanda da eğlendirirsiniz. Bazen bilindik eş olmaktan çıkıp, çalışanı rolüne bürünüp, emirlerini yerine getirebilirsiniz.

İpler sizin elinizde, ne tarafa çekerseniz o tarafa gelecektir. Oyunun kurallarını siz belirleyin!

30002.jpg

Banyo

Bitkisel sabunlar, kokulu jeller ve köpüklerin yanı sıra mumlarla donatacağınız banyonuzda, hafif müzik eşliğinde kendinizden geçin!

15626.jpg

Kolejli

Kolej forması sizi gençliğinize götürürken aynı zamanda lolita görüntünüzle, partnerinizin de ilgisini çekecek.

5969.jpg

Hemşire

Seksi hemşire kıyafeti içinde size kimse hayır diyemez. Hastanızı iyileştirme yöntemlerini size bırakıyoruz, iğne yapmak serbest!

5962.jpg

Hizmetçi

Pembe dizilerin vazgeçilmez rol modeli; mini etekli temizlikçi kızlar…

Mini eteğinizi giyin, süpürgeyi kapın, doğru yatağa!

5964.jpg

Herkesten uzak bir yer

İmkanınız varsa, bir dağ yamacına tırmanıp, piknik yapın. Tabii şarabınızı unutmayacaksınız, küçük dokunuşlar ve manzaraya karşı yaklaşımlar, özgürlüğünüzü derince hissettirecektir!

34171.jpg
.