Genel Sağlık

Sekste erkekler bunları istiyor!

.jpg

Bayanların nelerden beğendiği ve nasıl tahrik olduğu seks yaşamı için çok ehemmiyetli. Peki erkeklerin düşünceleri?

Şimdi ‘Cosmopolitan’ mecmuasının erkeklere seks esnasında nelerden sevdiğini sordu. İşte erkeklerin verdiği 30 yanıt!

33521.jpg

“Sevişirken sutyeninin üzerinde kalmasına bir itirazım olmaz. Zira seksin en coşkulu anında onu kendi ellerimle çıkarmak daha çok güzelime gidiyor.”

33543.jpg

“Bayanlar bedenlerinin bazı bölgelerine değilmesinden veya oraların öpülmesinden ne kadar hoşlanıyorsa, bizim de bazı duyarlı noktalarımız var. Misalin ben göğüslerime değilmesinden çok hoşlanıyorum.

Bunu abartmadan yapması vakaya ayrı bir sürükleyicilik karıyor. Ayrıca bu biçimde, benim de azıcık sert olabileceğim mevzusunda yeşil ışık verdiğini düşünüyorum.”

33526.jpg

“Bana öyle bir şey söylemeli ki, çok donakalmalıyım. Bir defasında bir kız dostum sevişirken hafifçe saçlarını sürüklememi istemişti. O anda sanki bir düğmeye basılmış tahrik olmuştum. Onun saçlarına sürüklerken suratında oluşan ifade ise anlatılmaz derecede seksiydi.”

33527.jpg

“Birkaç sene evvel çıktığım bir kız, bir parti esnasında beni banyoya çekmişti. Böyle şeylerin ancak filmlerde olabileceğini düşünürdüm ama öyle bir sevişmeyi bir daha yaşamadığımı söylemeliyim. Bu kadar sabırsızlandığını öğrenmek beni çıldırtmaya yetmişti.”

33528.jpg

“Ön sevişme sırasında öpüşmek üzereyken kendini sürükleyen bayanlar beni çıldırtıyor.

Böyle gidişatlarda daha şiddetli orgazmlar yaşıyorum.”

33529.jpg

“Sevgilimin yatakta ne istediğini belirli etmesine bayılıyorum ama bunu konuşarak değil hareketleriyle yapmak. Zira afaki bir tümce heyecanı yok edebilir. Beni elleriyle manipülasyonu yeterli diye düşünüyorum.”

33530.jpg

“Seviştiğim kadının bana ‘Daha süratli’ demesi çok güzelime gidiyor. Böylece yaptıklarımdan memnun olduğunu anlıyorum.”

33531.jpg

“Daha Önceki sevgilim bayağıda fazla makyaj yapmaktan sevmezdi. Her zaman natürellikten yana olduğunu söylerdi. Ama sevişmeden evvel kesinlikle farklı bir makyaj yapar ve olduğundan daha değişik bir bayana dönüşürdü.

Kendisini bir anda apayrı bir bayana dönüştürebilmesini çok kaba bulurdum.”

33532.jpg

“Karım bazen hiç beklemediğim anlarda, misalin bütün yatakta kitabımı okurken üzerimi sıçrıyor. Kitabımı yere fırlatıyor ve beni sözcüğün bütün anlamıyla yatağa yapıştırıyor. Bu biçimde hakimiyeti sertçe ele geçirip bir dahaki hücumunu merak etmemi sağlıyor.”

33533.jpg

“Bir defasında bir kızla beraber duşa girmiştim. Suyun altında öpüşürken birden ardı dönüp duvara dayanmıştı. Bundan sonrasının nasıl devam etmesini istediğini bu biçimde bana göstermişti. Hiçbir itirazım olamazdı natürel ki!”

33534.jpg

“Biz erkekler, bayanların üstte olduğu pozisyonları çok severiz zira: Tüm işi bizim yapmamız gerekmez ve arkamıza yaslanıp sizin hareketlerinizi izleriz, işte bu surattan üstteyken ne gibi yetenekler sergilediğiniz büyük ehemmiyet taşıyor.”

33523.jpg

“Öpüşürken bir yandan saçları mı karıştırması ve arada sürüklemesi çok güzelime gider.

Bir yandan dilinin ağzımın içinde gezmesi ise bu harika tesiri daha da artırır.”

33536.jpg

“Sevgilim her sevişmemizde adımı fısıldıyor. Bu surattan her seferinde, tam gün bu anı beklediğini düşünüp daha çok heyecanlanıyorum.”

33537.jpg

“Beklemediğim bir anda, birden yanıma gelip kulağıma benimle olmak istediğini fısıldarsa deliririm. Gün içinde telefonuma SMS göndererek de aynı tesiri yaratabilir.”

33538.jpg

“Kendi ellerini kullanarak ona nasıl değmemi istediğini bana gösterebilir.”

33539.jpg

“Sevgilim sevişmeye başlamadan evvel müzik setine hareketli CD’ler koymayı çok seviyor.

Bu bence tek sözcükle harika.”

33540.jpg

“Bütün olarak öpüşmeye başlamadan evvel üst dudağım üzerinde diliyle daireler çizmesi çok güzelime gider. Burası çok fazla değilmeyen bir bölge olduğundan, her zamankinden değişik erotik duygular yaşadığımı seziyorum.”

33541.jpg

“Üzerine erkek dostunun gömleğini giyerek evin içinde dolanmak artık klişe bir hareket oldu. Tüm filmlerde de karşımıza çıkıyor. Ama kız dostumun benim V yakalı atletimi giymesi gerçekten de kışkırtıcı olur.”

33542.jpg

“Kız dostum, seviştikten sonra yatakta yan yana uyurken bana iyice sokuluyor. Birbirimize sıkı sıkı sarılmışken elleriyle boynumdan başlayıp altlara kadar inerek her yerimi okşuyor.

O anda beni istediğini ve filmi vazgeçip eve koşmamız gerektiğini anlarım.”

33547.jpg

“Üzerimdeyken gözlerimin içine bakarak hafifçe dudaklarını ısırması beni ne kadar çok istediğini gösterir. Bana bunu yapan bayanı ve o bakışı asla unutmayacağımı söylersem hiç de mübalağa etmiş olmam!”

33548.jpg

“Çok hafifçe saçlarımın bittiği yeri öptüğünde aşırısıyla tahrik oluyorum. O anda saç köklerim otomatik olarak dikleşiyor.”

33549.jpg

“Erkek kardeşimle beraber yaşıyorum. Kız dostum bize kalmaya geldiğinde suskun olmamız gerekiyor zira kardeşimin rahatsız olmasını istemiyoruz. Ama yeniden de bazen sesimiz yanlışlıkla da olsa yükseliyor, işte o zamanlarda onu hengame yapmaktan korkmayacak kadar çıldırttığımı düşünüp mutlu oluyorum.”

33550.jpg

“Kız dostum bir defasında bana durup dururken ‘İçime hiçbir şey giymedim’ deyip yanımdan uzaklaşmıştı.

Natürel ki arttan gitmekten başka bir şey yapamazdım!”

33551.jpg

“Sevgilim fular takmaktan çok hoşlanıyor. Ve her fular taktığında akşam ateşli bir seksin beklediğini kavrıyorum. Zira her seferinde kendisini o fularla yatağa bağlatmaktan çok hoşlanıyor. Evet, bana ne yapmamı istediğini söylüyor ama sonrasını ben istediğim gibi idarıyorum.”

33212.jpg

“Nişanlım evin içinde hep rahat şeyler giymekten hoşlanır. Bazense beyaz dar tişörtün içine kırmızı bir sutyen giyiyor, işte o zaman üzerine sıçramamak için kendimi güç yakalıyorum.”

9239.jpg

“Her şeyi benden beklemeyen bayanları çok hoşlanıyorum. Sevişmeyi o yönlendirsin demek istemiyorum.