Genel Sağlık

Seksi gösteren topuz modelleri

Toplu saç kullanmayı seçim eden bayanlar için seçenek topuz modellerini inceliyoruz.

.jpg

Bu sene kırmızı halıların trend saç modeli topuzlar. Peki ünlü bayanlar topuzları hangi ayrıntılarla kullanmayı beğeniyor? Hangi değişler daha seksi, hangileri daha natürel? Tarzınıza en iyi giden topuzu seçeceğiniz bir haber kolimiz bu.

39355.jpg

Rachel Weisz’in ki gibi saçlarınızın parlamasını istiyorsanız saçlarınızı yandan ayırıp ense hizanızda yarım at kuyruğu havası vererek topuz yapmanız yeterli.

Sıkı toplu saçlar suratınızı ön tasarıya çıkarır. Ense hizası modeliyse kıyafetinizin omuz sarihliği ayrıntısına geçim sağlar.

39356.jpg

Emily Blunt’ın yüksek topuzu onu her zamankinden daha zarif gösteriyor. Bir diğer deyişle balerin topuzu saçlar üst kısmı kapalı giysi modellerine daha iyi gider.

Böylece giysinin tüm detayılarını da sergilemek mümkün.

39357.jpg

Naomi Watts 1920’lerin tesirinde kalarak ense hizasından yandan topuz modelini seçim ediyor.

Yandan ayırdığı saçlarını retro dalgalar devingen ve romantik kılıyor.

39358.jpg

Geleneksel bir topuz modelinden değişik, gizeme dışı bir görünüm elde etmek için saçlarınıza yandan topuz yapmayı deneyin.

Amy Poehler’in hareketli karakterini yansıtan enerjisi yüksek bir model.

39359.jpg

Amy Adams’ın dalgalı saçları topuzla bütünleşmiş diyebliiriz. Straplez giysilerde seçim edilen enseden topuz Adams’ın da seçimi.

Kakülünü önden vazgeçtiği saç modeli 1870’lerin dalgalı saçlarını 2013’e taşıyan cinsten.

39360.jpg

Julianne Hough dikkat toplayan bir topuz modeli kullanıyor. Bisiklet yaka kıyafetiyle harika bir geçim içinde olan tepeden şişkin saçları oldukça orijinal.

Saçlarını arkadan ara ara örgülerle destekleyerek saçlarının tepesini de şişkin tutarak toplamış.

39361.jpg