Genel Sağlık

Seksi bir masaj için 8 teklif!

.jpg

Ona değmenin en hoş yolu tesirli ve seksi bir masaj yapmaktır. Aranızdaki duygusal ve derisel teması kuvvetlendirecek ve onu çok mutlu edeceksiniz.Evvel gerekenleri, sonra da masajı nasıl yapacağınızı öğrenin.

21882.jpg

Ortamı hazırlayın

Elbette seks için pak ve yumuşak bir yataktan daha hoşu yoktur ama işe oradan başlamayacağız! Masaj ya da yoga için satılan köpük matlardan satın alın. Böylece ona yapacağınız masaj için hazırlıklı olduğunuzu da öğrenir ve mutlu olur.Daha rahat etmesi için boynuna ve dirseklerinin altına da yastıklar yerleştirin. Kendini sultan gibi sezecek!

16299.jpg

Yağ tercihi önemli

Gerçek bir masaj asla yağsız yapılmaz.

Miami’de masaj terapistliği yapan Steve Capellini’nin bu noktada bir teklifi var: “Paçuli gibi yoğun ve karmaşık kokulardan kaçının. tek notalı bir koku seçin, yasemin gibi…”

Bir ipucu daha: Masaj yağını uygulamadan evvel şişeyi sıcak su içinde bekleterek yağı ılık hale getirin.

16288.jpg

Huzurlu ve duygusalSaçlarınızın onun derisine dokunması coşkulu olabilir filan bu noktada onun yalnızca gevşemesini istiyoruz. Saçlarınızı toplayın. Rahat ve bedeninizi saran -isterseniz iç çamaşırları- elbiseler seçim edin. Hoşlandığı hafif ve dinlendirici bir müzik çalın.

16289.jpg

Bir nokta seçin
Masaja içgüdüsel olarak başlayabilirsiniz. Ya da ona ne istediğini sorarak daha çok şımartabilir ve nokta atışı yapabilirsiniz.

Diğer elinizin avcunu kendi elinizin üstüne koyarak usulca döndürün.

16295.jpg

Okşama

Baş parmaklarınızı birbirine paralel olarak birleştirin. Parmaklarınızı da birbirinden ayırmadan yarım daireler çizin. Her seferinde tek güzergaha doğru çalışın. Kalbine yakın bölgelerde daha yumuşak hareket edin.

16292.jpg

Yoğurma

Kas alanları için harikulade bir masajdır. Parmaklarınızı kullanarak biseps, üst bacak, basık gibi yumuşak alanları avcunuz ve parmak uçlarınızla hafifçe sıkın.

16293.jpg

Ovuşturma

Bu hareket azıcık daha serttir ve ekstra masaj yağı gerektirmez.

Daha sonra iki elinizin parmak uçlarıyla sıkmadan, yalnızca bastırarak daireler çizin.

Bu hareketleri istediğiniz sırada uygulayabilirsiniz. Omuz ve sırt masajı için yoğurma ve baskı hareketleri, bacak ve ayakları için ovuşturma ve baskı hareketleri en uygunudur.

16296.jpg
.