Genel Sağlık

Seks hayatınıza heyecan katmak için…

.jpg

Cinsel bağınızı güçlendirmek, seks anlarınızı daha derinleştirmek ya da partnerinizle geçireceğiniz anları daha da eğlenceli kılmak istiyor musunuz?

O halde şimdi sizlere 7 günlük bir aktivite rehberi hazırlıyoruz. Bunlara uyarak seks yaşantınıza renk ve heyecan katacaksınız.

33490.jpg

Yapmanız gereken tamamen rahat olmak. Bir yatağa uzanmak ve tüm vücudunuzu dinlendirmek. Gözlerinizi kapatın ve olabildiğince zihninizdeki düşüncelerden arının. Tek aklınızda olan şey bedeninizin rahat etmesi olsun.

35103.jpg

Yeni bir güne uyanın ve ilk aktiviteniz seks olsun! Vücudunuz bununla doyacak ve gün içinde büyük bir enerjiyle dolacaksınız. İşe geç kalırım düşüncesiyle erkenden uyanmanıza gerek yok. Uzmanlar 6-15 dakika arasında çiftlerin zevk aldığını ve doyma hissini yaşadığını söylüyor.

Sabah seksinin inanılmaz faydaları için tıklayın!

35104.jpg

Özellikle kadınlar mastürbasyon tabularını artık aşmalı. Klitoris bölgesindeki 10 milyondan fazla sinir sadece sizin iyi hissetmeniz için var. Sabahları duşta geçireceğiniz fazladan birkaç dakika sizi mükemmel biri yapacak. Aynı durum erkek için de geçerli.

32879.jpg

Onun dudaklarını bırakmama günü! Onu tutkulu bir şekilde öpün. Bu öpüşmelere bugün oldukça fazla zaman ayırın. Hem cinsel bağınızı, hem de sevgi bağınızı güçlendireceksiniz.

35105.jpg

Bugün sizin spor gününüz. Hiç fırsatınız yoksa en azından öğle tatilinde bir spor salonuna gidin. Hatta partnerinizle ayarlamanız lehinize.

Erkeklerin spor yapması ereksiyon sorunlarını yok ettiğini ve uzmanlara göre spor yapan yüzde 60 erkeğin ereksiyon sorunu yaşamadığını biliyor musunuz?

35106.jpg

Elinize seks hikayeleri dolu bir kitap alın. Bu kitabı olabildiğince sesli okuyun. Şimdi zihniniz ve düşünceleriniz tamamen sekse odaklı.

35107.jpg

Artık son gün ve birbirinize yavaşça dokunma günü. Onun tüm vücuduna masaj yapın. ‘Yasak’ bölgelerinde parmak uçlarınızı kullanın. Bu onu fazlasıyla tahrik edecek. Şimdi onunla renkli ve heyecan dolu seks yaşayabilir, kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz.

35108.jpg