Genel Sağlık

Şanlılardan gelin makyajı tüyoları

Gelin makyajınız için şanlılardan esinlenmeye ne dersiniz?

.jpg

Harika bir düğün her genç kızın hayali. Herşey de o güne özel olarak hazırlanmalı. Gelin saçı, gelin makyajı, pabuçlar, tüm ayrıntılar ve tabii gelinliği hayallerindeki gibi olmalı.

Harika gelin makyajı tekliflerini nereden mı bulacaksınız? ELMAELMA sizin için namlıların en zarif gözüktükleri makyajlarını inceledi. Jessica Biel’den Megan Fox’a seksi ve masum görüntüye hangi rötuşlar sayesinde kavuşursunuz? Yanıtı haberimizde!

38388.jpg

Işıltılı gölgeler yaratan bir far lüzumunuz olan. Duru bir görüntü gelin makyajında ehemmiyetli.

Hafif parlaklık olmadan da olmaz diyorsanız ve gözlerinizi ön tasarıya çıkarmak hedefindeyseniz Biel’in makyajı bütün size göre. Canlı, taze ve bütün bir geline yakışacak gözler bu kadar basit.

38368.jpg

Hilary Duff genç yaşında evlenip anne olan şanlılardan. Sarı ve kumral tonlarındaki saçlarına ve derisine giden renkleri makyajına yansıtmayı iyi öğreniyor.

Gözlerine ve dudaklarına yoğunluk vermeden elmacık kemiklerini hafi pembeleştirerek natürel hoşluğunu gözetmiş.

38369.jpg

Amanda Seyfried gibi cesursanız muhteşem göz makyajı için hazır olun. Son modaya uyan bir gelin için grafiksel değişli bu kanatlı makyaj ideal.

Siyah eyeliner ve göz pınarına yakın kısımlara gold gölgeler vererek bu sansasyonel gözleri elde etmek mümkün.

38370.jpg

Taylor Swift, en öpülesi makyaj tekniğini seçin. Dudaklarınızı dolgunlaştırıcı ve hafif renk vemesini sağlayan lipstickler ve pembe tonlardaki dudak boyasıları kullanın.

Sizi natürel gösterecek renkleri seçim edin.

38371.jpg

Buharlı gözlerle parıldamak sizin de hakkınız.

Renkli gözlerinizi daha da apaçık göstermek istiyorsanız, siyah göz kaleminiz ve ışıltılı bir far sizin destekçiniz olacak.

38372.jpg

Cesur ve harika bir gelin makyajı istiyorsanız Megan Fox’a bakmanız yeterli.

Koyu kırmızı parlak dudaklar ya da vişne çürüğü renginde bir dudak boyası sizi de Fox gibi büyüleyici ve seksi bir kadın haline dönüştürebilir. Göz makyajında kullanacağınız gri tonlarındaki ışıltılı farsa sizi göz kamaştırıcı kılar.

38373.jpg