Genel Sağlık

‘Sadece arkadaşız’ deyip sevgili çıkan ünlüler

Bir düşünün bakalım, ünlüler dünyasında ‘sadece arkadaşız’ deyip sevgili çıkan kimler var…

.jpg

Bugün hangi magazin programını açarsanız açın, ünlülerden duyabileceğiniz en klasik cümlelerden biri, “Arkadaşlar abartmayın, biz sadece arkadaşız!”dır.

Ancak, öyle örnekler var ki zamanla arkadaştan çok öte ilişkileri ortaya çıktı.

7500.jpg

Sinem Kobal – Arda Turan

Sinem ve Arda çifti, özellikle Arda’nın transferinden sonra gündemi epeyce meşgul etti. Bu romantik çiftimiz de bir zamanlar ilişkilerini yalanlamıştı.

7501.jpg

Hatta, Arda Turan, Sinem’in uzun süre birlikte olduğu Mustafa Sirmen’in yakın arkadaşı olduğunu ve arkadaşının eski sevgilisiyle ‘romantik bir ilişki’ yaşamanın kendisine ters olduğunu söylemişti.

Ancak, çiftin bugünki haline bakınca anlıyoruz ki, ‘gönül ferman dinlemiyor!’

7502.jpg

Bergüzar Korel – Halit Ergenç

İlginç konusu ile yayınlandığı dönem epey konuşulan ‘Binbir Gece’ dizisinin iki başrol oyuncusu, Bergüzar Korel ile Halit Ergenç de ilişkilerini uzun süre inkar edenlerden.

7503.jpg

Çünkü o sıralar, Bergüzar, Balet Tan Sağtürk ile birlikteydi. Halit ise Gizem Soysaldı ile evliydi.

7504.jpg

Hemen hemen aynı zamanlarda ikisi de bu ilişkilerini sonlandırdı. Kısa süre sonra da ikili arasında aşk dedikoduları çıkmaya başladı.

Zaten dizi çekimleri yüzünden sürekli birlikte olan ikili, aşk yaşamadıklarını, yakın arkadaş olduklarını söyleyip durdu.

7505.jpg

Ancak birlikte çıktıkları Paris tatili sonrası, aşklarını itiraf etmek zorunda kaldılar.

Kısa bir süre sonra evlenen ve çocuk sahibi olan ikilinin neden sürekli inkar etme yolunu seçtiklerine kimse bir anlam veremedi.

7506.jpg

Eda Taşpınar – Bora Kozanoğlu

Türkiye’nin ‘ikoncan’ı Eda Taşpınar ile Bora Kozanoğlu da magazine kameralarına ilk yakalandıklarında ‘sadece arkadaş’ olduklarını iddia etmişti.

7507.jpg

Ancak, gerçek çok sonra ortaya çıktı. Eda ve Bora sevgiliydi. Hatta, iddialara göre Eda’nın Nurettin Hasman’dan ayrılmasının sebebi de Bora’ydı.

7508.jpg

Pınar Altuğ – Yağmur Atacan

Aynı dizide anne oğulu canlandıran Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın ilişkisi, o dönem gündeme bomba gibi düşmüştü!

7509.jpg

Başlarda hem Pınar, hem de Yağmur ilişkilerini ısrarla sakladılar. Belki de medyanın baskısı yüzünden bir süre sonra saklamaya gerek görmeden ilişkilerini özgürce yaşamaya başladılar.

7510.jpg

Geçtiğimiz yıllarda evlenen çiftin, ‘Su’ adını verdikleri bir de kızları var.

7511.jpg

Tuğba Coşkun – Önder Fırat

Mehmet Ali Erbil’in eşi Tuğba Coşkun, Sezen Aksu’nun eski sevgilisi Önder Fırat’la 2010’un Ocak ayında objektiflere böyle yansımıştı.

7512.jpg

O sırada evli olan Tuğba, bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından, Önder Fırat ile ‘sadece arkadaş’ olduklarını söylemişti.

Ancak, iddiaların ardı arkası kesilmedi ve Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun, 5 yıllık evliliklerini Nisan ayında bitirdi.

7513.jpg

Aradan çok geçmedi, Tuğba Coşkun ile Önder Fırat, bu kez Ağustos ayında, Bodrum-Yalıkavak’ta görüntülendi. Çift ‘sadece arkadaş’ değildi…

7514.jpg

Çağla Şikel – Emre Altuğ

Çağla Şıkel, daha flörtlerinin en başında popçu Emre Altuğ ile aralarında aşk olduğuna dair iddiaları yanıtlarken “Bu konu hakkında Emre Bey’in ne söylediğini bilmiyorum ama aramızda hiçbir şey yok. Sadece bir arkadaşım. Bunu şimdi de söylüyorum, bundan sonra da bu hep böyle olacak” demişti.

7515.jpg

Sonrasını bilmeyen yok… Gönlü ferman dinlemeyen bir diğer çiftimiz de Emre ve Çağla oldu. Çift, evlendi ve ‘Hüseyin Kuzey’ adını verdikleri bir oğulları oldu.

7516.jpg