Problemli Ciltlere Tavsiyeler
Grip - Soğuk Algınlığı

Problemli Ciltlere Tavsiyeler

Akşama ya da bir iki gün içinde hayatınızın erkeğiyle bir randevunuz var. Fakat gözleriniz şiş ya da sivilceleriniz arttı.. Bu gibi problemleri en kısa sürede giderme yöntemleri…
Sivilceler için Gece yatmadan önce doktorunuzun önerdiği sivilce akne jeliyle iltihaplanmayı önleyebilirsiniz. Hafif kortizonlu kremlerle de iltihaplanmayı gidermek mümkün. Eğer randevunuz akşam ise pudra ya da fondötenle sivilcelelerinizi kapatmaktan daha kolay bir çözüm ne yazık ki yok.
Şiş gözler Huzursuz veya uykusuzluk sorunu olan biri gibi gözükmek istemiyorsanız, şiş gözleri basit bir iki yöntemle indirebilirsiniz. Şiş gözleri rahatlatmak için gözlerinize ılık çay banyosu yapabilir veya acil bir iş içinse eczanelerde bulunabilen hemoroid kremlerini de kullanabilirsiniz.

Bikini izi Kıyafetinizi seçtiniz ancak bikini izlerinizin görünmesini istemiyorsanız randevudan birkaç gün önce önlem almalısınız. Nutribronze otobronzanı kullanarak bikini izlerinizi giderebilirsiniz. Bu ürün, turuncu izler bırakmadan cilt tarafından emiliyor ve cilde çok doğal bir görünüm veriyor.
Morluk Morlukları hemen geçmesini sağlayan bir metot yok. 2-3 rengi karıştırarak uygulayabileceğiniz önceden koyu rengini, daha sonra ten renginize yakın olan tonu sürün.
Arpacık Arpacıklar en olmadık zamanlarda çıkar zaten.. Göz güzelliğinizi bozan bu ufak ama önemli iltihaplanmayı gidermek için bir iki yöntem var. Kanal ağzını genişletmek için günde 3 defa 10’ar dakika sıcak kompres uygulanmasını öneriyor. Kırmızılık için suni gözyaşı damlatılabilir ya da damarları daraltan damlalar kullanılabilir.
Uçuk Uçuğu hafife almayın. Genellikle çiçek hastalığı geçirenlerde, bağışıklık düştüğü için dudaklarda ortaya çıkan ve hızla yayılan bu kabarcıklarla sıkça sorun yaşıyorsanız doktorunuzla bu konuyu görüşün. Uçuk oluşmadan önce antiviral haplar kullanabilirsiniz. Fakat randevu günü oluşan uçuk için yapılabilecek tek şey makyajla kapatmak..