Genel Sağlık

Popstar 2013’ü istemiyorum!

Ekran başındakileri güldüren rüküş jürinin haline bakın!

.jpg

Popstar 2013 dün akşam 5. kısmıyla Star Tv ekranlarındaydı. Bir müsabakacının dostlarına veda ettiği gecede neler yaşandı?

Bülent Ersoy ve Orhan Gencebay programa yeniden geç katıldı. Burcu Esmersoy taşlarla ziynetli zarif kıyafeti ve galibiyetli sunumuyla yeniden büyüledi.

Müsabakacıların kostümleri tenkit etildi fakat jüri aboneleri kendi rüküşlüğüyle ekran başındaki izleyicilerden geçer anekdot alamadı. İşte ELMAELMA anekdotları!

40145.jpg

Baştan alt mora bürünen Bülent Ersoy jurinin en rüküşüydü. Üst kısmı straplez payetli kıyafeti 2013 mezuniyet giysi modellerinden seçilmiş gibi.

2013 ilkbahar mor makyaj modasını baştan alt suratında ve elbiselerinde canlandıran Ersoy, bu trendi yanlış kavramış olacak ki bir tek allığını mor kullanmamış. Mor renk ona çok iyi gitmiş, hatta dudaklarını basmakalıp büyüklükte göstermiş! Biz, en çok ‘perde’ görünümlü kaftandan cafcaflı mor şalını beğendik divanın. Onun bu görüntüsünden esinlenip insanın perdeden şal yapası dahi geliyor.

Evvelki haftalara kıyasla derli toplu topuz yaptırdığı saçlarına bir balerin tacı oturtması diva mı, genç kız mı, prenses mi? suallerini akla getirdi.

40146.jpg

Tek renk şıklığını kendine ilke edinmiş Orhan Gencebay, gömleğinden pabucuna, ekibine ve yakasındaki çiçeğe varana kadar yanar döner griydi.

Son günlerde Bülent Ersoy’dan etkilenip, parıltı ayrıntılı ceket ekiplerini seçim etmeye başlayan Orhan Baba, özellikle yakın tasarı çekimlerde juri koltuğunun rengiyle bütünleşen bir tarz sundu bizlere.

Gencebay da, 2013 metalik trendini takip eden sanatçılardan. Fakat 2013 metalik renk modası ve tarzları bayanlar için bunu anımsatalım istedik.

40147.jpg

Demet Akalın son zamanlarda seçim ettiği spor görünümü yeniden gözetmek istemiş muhakkak ki. Fakat yalnızca jean pantolonu ve beyaz gömleği giyse iyiydi.

Takıp takıştırmayı çok seven Akalın, tüm boynunu kat kat kaplayan ‘ham’ altın rengi boncuk kolyeleriyle ilk bakışta gülünç gelse de, gözümüzün alışmasıyla kendini kabul ettirdi. 2013 büyük akesuar modasını Bülent Ersoy’a yaranayım diye mübalağa eten Akalın umarız bir daha bu kusuru yapmaz.

Bir programa davetli gider gibi giyinmesini ve ten yelekle jüri koltuğuna oturmasını ona yakıştıramadık.

40148.jpg

Her fırsatta sunucu edasıyla programı yürütmeye çalışan Sertar Ortaç, jurideki en sıradan giyinen oldu. Ortaç, spor olağan bir ekip ve gömlek giymişti.

Biz, neden janjanlı bir kombin giyip öbür juri abonelerine ayak uydurmadığını kavrayamadık. Bu banalliği ve düz tercihi suratından Ortaç, bu hafta geçer anekdot alamadı.

40149.jpg