Genel Sağlık

Muhteşem kadın nasıl olunur?

.jpg

Yeni sene için elbiseleriniz hazır, peki ya cildiniz, saçlarınız başka bir deyişle siz ne durumdasınız? Muhteşem bir görüntüye kavuşmak için yapmanız gerekenler o kadar basit ki, bu tekliflerle yeni yile muthşem bir başlangıç yapacaksınız. ELMAELMA’dan sizi değiştirecek 12 teklif!

30728.jpg

Elbiseniz ne kadar hoş olursa olsun saçlarınız sizi etkileyici kılan sansasyonel noktanız. Şimdi tüm gözleri üzerinize sürükleyecek bir tüyo veriyoruz. Saç tasarımcılarının vurguladığı şey, saçlarınızı hasara uğratmayacak değişler elde etmek.

Klordan ya da boyadan hasar görmüş saçları canlandırmak için parlatıcı ve besleyici serumları kullanın.

36195.jpg

Önceki gece geç yattığınız sabah göz altlarınızın şiş ve mor olmasından hemen anlaşılır.

Bu vaziyetten kurtulmak ve göz altlarınızı kamufle etmek için yuvarlak noktalar halinde kapatıcınızı sürün ve denk bir biçimde dağıtın.

36196.jpg

Kadınların etkilyeci noktalarından biri de gülümsemeleri. Julia Roberts’ın gülüşüne hayran olan kadınlara sesleniyoruz, bembeyaz dişlere sahip olmak emek ister.

Kahve, soda gibi içeçekleri harcadıktan ve yemeklerden sonra başka bir deyişle gün içinde de dişlerinizi fırçalamaya özen gösterin. Diş minenizi yaralayıcı beyazlatıcılardan kaçının.

36197.jpg

Kendinize yeni bir imaj vermek niyetindeyseniz ilk olarak kuaföre gideceğinize eminiz. Elektrikli bir efekt, asimetrik bir kesimin saçlarınızda şahaneler yaratacak bir renkle birleştiğinde en hoş sarışın veya en hoş kumral siz olacaksınız. Fazla cesur renklere çok kanmamanız da teklifimiz.

36198.jpg

Dudaklarınız çevreyi sallasın.

Makyaj artistlerinin seksi pembe tonlarını ve gölgelendirmelerini önerdiği bu iddialı konseptin size de iyi gideceğine eminiz.

36199.jpg

Allık fırçanızla şeftali tonlarındaki allık yüzünüde birleştiğinde oluşan tabii sımcıcak görüntüye afallamayın. Elmacık kemiklerinizin üzerine doğru yapılacağınız gölgelerle muhteşem yanaklar sizin.

36200.jpg

Bu sezonun trendi kalın kaşlar. Size giden kavislerden bırakın demiyoruz. Fakat şimdi kaşlarınızı ön tasarıya çıkarma zamanı. Namlıların makyaj artistleri kesinlikle kaş kalemlerini sınamanızı öneriyor.

36202.jpg

Herkesin senelerdir kullandığı kendiyle bütünleştirdiği parfümlere sahip olduğuna eminiz.

Tabii ruhunuz ve günlük metamorfozlarınız bazen yenilikler ister. Teklifimiz size enerji veren derinizdeki imzayı yenileyin.

36203.jpg

Hepimizin uzun vurgulu kirpiklere sahip olmadığı bir hakikat. Kirpiklerinizi yetersiz buluyorsanız ve Kim Kardashian’ın dolgun görünen kirpiklerine özeniyorsanız, siz de onun kullandığı takma kirpiklerden edinin. Tabii görünen bu hacimli kirpikleri kesinlikle deneyin.

36204.jpg

Bronzluğu seven kadınlar bu teklif sizin için ehemmiyetli. Anında bronzlaşmak muhtemel. Bronzlaştıran spreylerle süratli ve kolay sonuç elde ediyorsunuz.

36205.jpg

Görünümünüzde yüksek bir metamorfoz olmalı. Heyecanlı, canlı, seksi bir imaj yaratmalısınız.

Giyim kuşamınızla, saçlarınızla, makyajınızla suratınıza giden şeyleri denemekten ve parıldamaktan korkmayın.

36207.jpg

Victoria’s Secret mankenlerinin hoşluklarına hoşluk katan bir ürün var elimizde. Onların daha da ışıldamasını sağlayan bir kapatıcı diyelim.

Giorgio Armani’nin fondöteninden bahsediyoruz. Suratınızda rahatsız olduğunuz bölgelere rahatlıkla kullanabileceğiniz herşeyi kapatan bir ürün.

36208.jpg
.