Genel Sağlık

Monoton ilişkilere fantezi rehberi!

.jpg

Komik gelsede, utansanız da bu oyunları oynamak sizin seks hayatınıza büyük fayda sağlayacak.

Seks seviyenizi yükseltmek, daha fazla heyecan ve daha fazla zevk almak isteyenler için birbirinden güzel fanteziler bu haberde!

36718.jpg

Elbiselerinizle, davranışlarınızla eski zamanlara dönün. Kızıldereli, kovboy… Bu tarz farklılıklara yaparak sevişmeyi deneyin. Hem gülecek, hem de çok haz alacaksınız.

35519.jpg

Elinize bir fırça alın, boyalarınız ve tuvalinizde tamamsa karşınızdaki mükemmel vücudun üzerindekileri çıkarın ve onun bir koltuğa uzanmasını isteyin. El beceriniz olmayabilir, fakat bu atmosfer sizi ve onu mest edecek.

36181.jpg

Lüks oteller ya da lüks bir evde sevişebilir, partnerinizin gözlerini bağlayabilirsiniz. Hatta partnerinizle anlaşarak onu yatağa bağlayarak sevişmenin tadına varabilirsiniz.

12190.jpg

Odanızı beyazlara bürüyün. Üzerinize sadece bir havlu sarın ve afrodizyak kokulu bir yağ seçin. Partneriniz uzansın ve slow bir müzik eşliğinde ‘mutlu’ sonla bitecek masajınıza başlayın.

36715.jpg

Bir oyun seçin, heyecan dolu ve zorlu. Bu oyunda iki karşı taraf olun. Üzerinizde rahat kıyafetler olsun ve seksi oyunla adım adım sekse ilerleyin.

36716.jpg

Yeniden tanışın, bir şeyler içerek ‘sanki bilmiyormuş gibi’ eskilerinizi sorun. Nelerden hoşlandırığını, nelerden nefret ettiğini. Yavaş yavaş yaklaşın. Bu fantezi sizi eğlendirecek ve mutlu edecek.

36717.jpg