Genel Sağlık

Modern tığ işi

.

.jpg

Çeyizleri süsleyen danteller ve tığ işi oda takımları, artık elbiseleri süsleyecek. Kontrast yaratarak elbisenizi daha da çekici bir hale getirmeniz mümkün.

11259.jpg

Bu tarz örülmüş bir bluz, kışın kalın hırka ve ceketlerle rahatlıkla kombinlenebilir.

11261.jpg

Rihanna renkli pantolonu ile oldukça sevimli görünüyor. Bu tarz pantolon ve taytlar, bot ya da babetlerle kombinlendiğinde çok hoş duruyor.

11262.jpg

Sonbaharın romantik atmosferini detaylandıran tığ işi, çocuk anılarınızı yeniden canlandırıyor. Kol ya da yaka kısmı örgü detaylı bluz ve gömlekler kumaş pantolonlarla, tayt ve mini eteklerle kombinlendiğinde muhteşem duruyor.

11263.jpg

Triko elbiseler ve etekler ile kombinlenen tığ işi bolerolar, şık görünmenizi sağlayacak.

11264.jpg

Dantel ve tığ işi örgüleri birlikte kombinleyebilir, ya da neon renkli parçalar ile birleştirebilirsiniz.

11265.jpg

Daha kalın ipliklerden tasarlanan hırkalar ile eskiye dönüşün keyfini sürün. Bu hırka retro sevenler için mükemmel bir tercih olacak.

11266.jpg

Tığ işi renkli hırkalarınızı sade renklerle kombinleyebilirsiniz. Bu hırkaların neon renkli olanlarından mutlaka edinmelisiniz.

11267.jpg

Bohem bir tarza sahipseniz ya da salaş giyinmeyi seviyorsanız, bol kesimli bluz ve gömlekleri minilerle kombinleyerek son derece havalı görüneceksiniz.

11268.jpg

Süveter ve kazaklarda çok şık duran tığ işleri, işe giderken ‘ne giyeceğim’ diye düşünülen zaman kayıplarını ortadan kaldıracak.

11270.jpg