Genel Sağlık

Manikür-pedikür için renk teklifleri

.jpg

Bu yaz tırnaklar harika renklerle süsleniyor, parmaklar birer şekere dönüşüyor. Fakat bir ELMA bayanı hoşluğun gelişigüzel ve tesadüfi olmadığını öğrenir. Bu surattan manikür ve pedikür renklerini itinayla seçer.

Bu sezon renk eşleşmeleri bütün anlamıyla hudut tanımıyor. Biz de plajlara da en çok yakışacak renk ikiililerini seçtik.

29541.jpg

Canlı renkleri bir arada kullanmayı sınayabilirsiniz. Sezonun gözdesi turuncu oje bir kat sürüldüğünde bronz deride mucizeler yaratabiliyor. Pembeyi ayaklarınız için kullanabilirsiniz.

29542.jpg

Pastel renkler bizim gözdemiz… Turuncunun değişik tonları pastelle beraber çok hoş görünüyor. Sevil gibi seçkin hoşluk marketlerinde NCLA’nın bu muhteşem kremsi kavuniçi ojesini bulabilirsiniz. Daha mat, koyu ya da ışıltısız tonları her zaman ayaklarınız için seçim edin.

29543.jpg

Peki neonlar ve pasteller bir arada olursa? Bu kombinasyonu havuz kenarında görür gibi oluyoruz. Suyun içinceki pembe ayak tırnaklarınız size selam veriyor! Bu yaz kesinlikle pastel buz mavisi tonları deneyin.

29544.jpg

Banal hoşluk için bu sezon da simli ojeler bir seçim olabilir. Ayak tırnaklarınızın meseleli bir yapısı varsa simler bunu kamufle etmek için müthiş bir tercih olabilir.

29545.jpg

Şimdi en hoşlandığımız renk kombinasyonunu açıklayalım: Nude ve turuncu! Deri rengi herkese yakışan bir oje ve ona da en çok turuncu yakışıyor. Ayaklarınız için istediğiniz tonda turuncu oje kullanabilirsiniz.

29546.jpg

Mat ve sedefli oje kombinasyonları da yaratabilirsiniz. Sedefli renkleri ayak tırnaklarınız için kullanın. Daha sansasyonel bir geçim için el tırnaklarınızdan birine pedikürünüz için kullandığınız rengi sürebilirsiniz.

Bikininize en uygun rengi seçin ve plajları bir podyuma çevirin.

29547.jpg

29548.jpg