Genel Sağlık

Mango yeni sezondan ne almalı?

Mango 2013 İlkbahar sezonu tüm parçaları harika. Miranda Kerr sizin de esin kaynağınız olsun.

.jpg

Mango’da bu sezon neler var? 2013 ilkbahar sezonunda en çok hangi parçaları giyeceğiz? Günlük kombinlerde ve gece kıyafetlerinde bu sezon neler var?

Güzeller güzeli Victoria’s Secret meleği Miranda Kerr’in üzerindeki kıyafetlere şöyle bir baktık. Sizin için bu sezon Mango’dan ne almalı tek tek seçtik.

38528.jpg

Eteği asimetrik kesim blazer ceket cıvıl cıvıl bir renkle yeni sezonda. Gizli düğmeleri ve iki ön cepi bulunuyor.

Devrik yakalı bu krepe blazer ceket bizce, yeni sezonda gardırobunuzda bulunması gereken bir parça. Üstelik siyah kalem etek ve büstiyerlerle kombinlenebilir.

38529.jpg

Jeansiz bir bahar düşünemeyiz! Aydınlık ve özgür renkler üzerimizde olacak. Fermuarlı ve düğmeli, beş cepli, süper dar kesim, yırtık jean pantolon günlük kombinler için ideal bir seçenek.

38530.jpg

Çizgili anvelop yaka üst, gizli kapak düğmeli ve düşük kollu bol kesim üst. Kumaş pantolonlarla şık birliktelikler yaratacak bir parça. 2013 ilkbahar sezonunda çizgi formlarının trend olduğunu hatırlatalım.

38531.jpg

Etek ucu lastik örgü yuvarlak yakalı, kolsuz kısa örgü üst var sırada. Kısa üstler bu yaz hep bizimle. Mini eteklerin tahtını kısa üstler alacağa benziyor.

38532.jpg

Sezonun trend renklerinden mavi yine üst sırada. Merserizeler ilkbahar günleri ve serin yaz akşamlarının zırhı olmaya yine hazır. Canlı renkleri giymekten çekinmeyin. Biz mavi bütünlüğü sağlamak için böyle bir kombin sorduk.

38533.jpg

Çizgi formlarını sadece üstlerde görmeyeceğiz. Desenli pantolonlara zaten alışığız desenler ve baskılar çizgilere dönüşüyor bu bahar.

Arkadaşlarınız arasında sizi parıldatacak bir model seçtik. Buyrun.

38534.jpg

Tulumların modası bitmiyor. Tek parça şıklığı ve rahatlığını sağlayan, size ipeksi bir görünüm katabilen tulumlar. İnce bir kemerle geceye hazırsınız.

38535.jpg