Lightsheer Diode Lazer Epilasyon Nedir ?
Grip - Soğuk Algınlığı

Lightsheer Diode Lazer Epilasyon Nedir ?

Oldukça etili olan Diode epilasyon lazeri ile , istenmeyen tüylerde tez ve kesin neticeler alınabilmektedir. Lazer kıl köküne uygulandığında aktif ve daha uzun süreli epilasyon sağlanmaktadır. FDA onaylı bu lazer , geniş alanları süratli bir biçimde rehabilitasyon eder .
Light Sheer Diode yalnızca epilasyon emeli ile geliştirilmiş ve faalliği FDA tarafından onayınmış bir lazerdir. Light Sheer Diode , kısa bir vakitte suratlarca kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir aygıt olduğundan epilasyon seanslarınız süratli bir biçimde bitirilebilmektedir.
Bedenin tüm bölgelerine uygulanabilen bu yöntem ile aygıtın başlığında bulunan faal soğutucu safir ucu sayesinde epilasyon sırası ve sonrasında sezilebilecek rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya hasar vermeden kıl kökü yıkım edilmektedir.
Light Sheer Diode lazer epilasyon uygulamalarında cilt renginin sarih , kıl kökünün kalın ve koyu renkli olması avantajdır. Uygulama sırasında tüylerin kısaltılmış olması gerekmektedir. Epilasyon seanslar biçiminde yapılmaktadır. Seans rakamı uygulama yapılacak bölge , tüy yapısı ve şahsın cilt rengine göre tanımlanmaktadır.