Genel Sağlık

Kimliğiniz yoksa, bikininiz var!

….

.jpg

Güzel bir kadına hangi erkek hayır diyebilir ki, özellikle yaz neşesinin en yoğun olduğu plajlarda! Onun görünüşü karşısında bir erkek neler giydiğine pek de dikkat etmeyecektir.

Fakat seksi bir vücudun yetmediği yerlerde, her zaman olduğu gibi, kıyafetleriniz sizinle ilgili bazı ipuçları verebilir. Konu bikini gibi hassas bir aksesuar olduğunda bazı özellikleriniz daha belirgin hale gelebilir.

Uluslararası yayın yapan bir kadın dergisi erkeklere çeşitli modellerde bikiniler gösterdi ve sordu: “Bunu giyen bir kadın hakkında siz neler düşünürsünüz?”

28106.jpg

Puantiye

“Vücudunu görebiliyorum ve puantiyeler… Hem seksi, hem masum! Tam benim tanışmak isteyeceğim gibi bir kız olabilir.” (Emre Ş.,26)

28107.jpg

Çizgiler

“Böyle bir bikiniyi giyebilen kız bence yeniliklere açıktır, dolayısıyla da bana!” (Michael K., 21)

28108.jpg

Topuklu ayakkabı

“Topuklu ayakkabılarla plaja inen kadınların odağında bence erkekler var.

Bana göre değil, fakat çoğunun hoşuna gidecektir.” (Ayhan A., 29)

28109.jpg

Kombinasyon

“Böyle renkli giyinmeyi seven kadınlara bayılırım. Güzel göründüğünü biliyordur ve dikkat çekmekten korkmayacak kadar özgüvenlidir.” (Seyhan C., 23)

28110.jpg

Beyaz

“Yanlış adama sordunuz, çünkü benim beyaza zaafım var. Kesinlikle çok seksi bir seçim. Böyle bir kadınla muhteşem zaman geçirebilirsiniz.” (Paul W., 25)

28111.jpg

Aksesuar

“Bu biraz riskli… Elbette plajda üzerinize hafif şeyler giyebilirsiniz. Fakat çok iddialı kadınlar korkutucu ve iticidir.

Sevgili olur mu bilmiyorum, fakat böyle kızlardan çok iyi bir arkadaş olur.” (Emre Y., 27)

28113.jpg

Mayokini

“Dikkat çeksin diye giyilen şeyler dikkat çeker. Eğer sadece takılacağınız birileriyle tanışmaya açıksanız, mutlaka deneyin. Fakat böyle bir şey giyinip insanların size seks objesi olarak bakmasından şikayet etmemeniz gerekiyor.” (Steve S., 30)

28114.jpg

Yüzücü

“Bence kesinlikle iyi bir kızdır. İyi adamları çeker. Biraz da atletik bir vücudu varsa benimle tanışması gerekiyor!” (Terry R., 26)

28115.jpg
.