Genel Sağlık

Kare yüzlere giden en iyi 6 kısa saç modeli

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu ve kare yüz hatlarına en iyi giden 6 kısa saç modeli inceliyoruz.

.jpg

Dalgalı, klasik veya kısa saçlar: Kare yüze en iyi giden kısa saç modellerini ünlü isimlerden esinlenerek uygulamak iyi fikir olsa gerek.

Erkeklerin kısa saçları daha seksi bulduğu aşikar. Yüz şeklinize uygun saç kesimini henüz belirleyemediyseniz ya da sürekli değiştirmek zorunda kalıyorsanız, Marion Cottilard’dan Alicia Keys’e ünlü kadınların kısa saç modellerinden esinlenin deriz.

İşte sizin için seçtiklerimiz!

38542.jpg

İşte kare yüze sahip birinin en havali hali. Kısa saç dinamik daha canlı ve daha seksi gösterir. Kloss’un kulak altı küt kesim saçlarını hareketlendiren bir perçemi var.

Perçemler her yüz şekline ve saç kesiminie iyi gitmez.

38543.jpg

Doğal ve sevimli duran dalgaları kullanıyor Vodianova. Burada öne çıkan ve kısa saçları dolgun gösteren nokta: Dalgalar.

38544.jpg

Keys’i böyle görmeye pek alışık değiliz. Çene yapısına ve yüz hatlarına giden bir kesim seçmiş. Kulak hizası kestirdiği saçları ona şık bir hava vermiş. Siz de bu riski alanlardan mısınız?

38545.jpg

O her haliyle güzel. Düz ve zarif. Öne doğru asimetrik gelen saçları oy birliğiyle kabul edilmiştir.

38546.jpg

Meester hiç birşeyden korkmadığını radikal bir kararla kanıtladı. Kısa küt kestirdiği saçları onu daha dinamik göstermiş.

Düz tuttuğu saçlarını geriye doğru tarayıp alın bölgesini açması da iyi bir seçim.

38548.jpg

Kulak altı saçlarının uçlarını kıvrımlarla süslemeyi ve daha hacimli bir görüntü oluşturmayı başarmış Hudgens. Bu model ona çok yakışmış.

38549.jpg