Genel Sağlık

Kadın gardırobunda olması gereken 7 elbise modeli!

Kadınların gardırobunda bulundurması gereken 7 farklı elbise modelini inceliyoruz.

.jpg

Hiçbir kadının gardırobu elbisesiz tam değildir. Öyle elbiseler vardır ki, her kadın için gereklidir. Şöyle düşünün, hergün ve heryerde elbise mi giymekten yana olmadığınızı biliyoruz. Fakat öğrendiğimize göre stil ikonları ve moda tasarımcıları da bu elbiselerden yana.

Çok özel biriyle bir randevunuz olduğunu düşünün, işte o zaman jeanleriniz sizi kurtarmaz. Ya da özel bir geceye davetli olduğunuzda jeanleriniz ve topuklu ayakkabılarınız sizin için doğru kombin olmaz. Pantolonların ne kadar rahat olduğunu biliyoruz, fakat gardırobunuzda elbiselere biraz öncelik vermelisiniz.

Her sezon giyebilreceğiniz 7 farklı konsepte uygun elbise modelini inceliyoruz.

42240.jpg

Evet, hanımlar, bizim için en önemli olan modellerden ilki siyah elbiseler. Siyah bir elbise vücudunuzu daima olduğundan daha iyi gösterir. Kusurlarınızı örten siyah elbiseler randevularda, partilerde ve hatta düğünlerde bile giyilebilir.

Renkli bir hırka, bilekten bağlı topuklular, rengarenk takılar ya da babetlerle farklı kombinler yaratabileceğiniz bir siyah elbiseden bahsediyoruz.

42241.jpg

Günlük beyaz elbiseler yazın heryerdeler. Yaz sezonu için günlük beyaz bir elbise mutlaka almalı. Sahillerde ve sokak stilinizde kullanabileceğiniz yıllardır değişmeyen trend beyaz elbiseler aynı zamanda sizi daha zayıf gösteriyor.

42242.jpg

İşte bir başka favori elbise modelimiz daha. Renk bloklu mini elbiseler gardırobunuz ve randevunuz için önemli.

Akşam yemeği kombini için muhteşem bir seçim olabilecek bu konforlu elbiseden edinin. Göğüs dekoltesi sevmeyenler için süper mini elbise modelleri yaz/kış ideal.

42243.jpg

Toplantınız olduğu günler ne giyeceğim derdine düştüğünüze eminiz. İş için ideal elbiseler düz kesim diz hisazı modellerdir. Bacak bacak üzerine attığınızda sizi ele vermeyecek bir model olması da önemli.

İnce topuklular veya oxfordlarla kombinleyebileceğiniz düz kesim elbiseler ofis için harika.

42244.jpg

Her kadın düğüne giderken giyeceği kıyafete ayrı bir özen gösterir. Muhtemelen orada özel biriyle karşılaşacaksınız. Düğün kokteyli elbiselerini sizi her taptaze gösteren modellerden yaan seçerseniz zamanınız çok keyifli geçer.

42245.jpg

İş için özel bir davete katılacaksanız size masmavi bir önerimiz var. Katlı ve dalgalı elbiselerin trend olduğu şu dönemde, derli toplu ve stil sahibi gösteren bu elbiseleri aksesuar kullanmadan da giyebilirsiniz.

42246.jpg

Haklısınız, herkesin bir parti elbisesine ihtiyacı vardır. Sizi daha enerjik ve maceracı gösterek elbise modellerinden bahsediyoruz. Renkler ve elbise modeli çok önemli. Ayrıca klasik çizgiden çok da caymamak gerek!

Partilere jean ve bluzla gidecek kadar rahatınıza düşkün olsanız bile, özel dakikalar geçireceğiniz bir yerde üzerinizdekiler de özel olmalı.

42247.jpg