Genel Sağlık

İdeal seksin nasıl olduğunu biliyor musunuz?

.jpg

İdeal bir seks için kadın ve erkeğin aynı derecede bilinçli olması ve asla o andan başka bir şey düşünmemesi gerekir. İşte bu durumu nasıl yapacağını ivillage açıklıyor.

17417.jpg

Boşlukta kaybolma duygusu

İyi ve doyumsuz sekste kadın o derece zevk alır ki çevresini, nerede olduğunu, hatta neredeyse eşini bile unutur. İlginç olan kendilerini kaybeden bu kadınlar tahminlerinden çok daha güçlü duygular yaşadıklarını itiraf ederler.

32525.jpg

Tek kişi olma duygusu

Süper seks sırasında hiç değilse seksin bir bölümünde kadın kendisiyle dünyayla ve eşiyle bütünleştiği duygusuna kapılır. Konsantrasyon güçlüğü çekmez. Beynini rahat şekilde yaşadığı ana verebilir. Bu da vücudunun sekse tepki vermesini kolaylaştırır.

21566.jpg

Mükemmellik duygusu

Yatakta en iyi anları sorulduğunda kadın cevap vermekte zorlanır. Bu da seksüel anları ve zevkleri birbirinden ayırmakta çektiği zorluktandır. Sevişmenin her bölümü ve her sevişme özeldir. Çünkü her şey öylesine mükemmeldir ki…

16365.jpg

Güvenlik hissi

Bir çok kadın, süper seksi barış ve güven dolu anlar olarak niteler. Zaten bir kadın, sadece güvende olduğunu hissettiğinde bu kadar rahat bir sevişme yaşayabilir.

15514.jpg

Belirginlik

Süper seks sırasında karşınızdakine açık olmamak imkansızdır. Bir çift, birbiriyle ne kadar çok duygularını ve kişisel arzularını paylaşırsa, ilişki o kadar parlak ve doyurucu olur.

Erkek için ‘mükemmel seks’ nasıl olur?

15860.jpg