Genel Sağlık

Her şey rolüm için!

Yeni sezonda izleyici karşısına çıkacan birçok dizinin başrol oyuncusu, rolleri için imajlarını değiştirdi.

.jpg

Yeni sezonda izleyici karşısına çıkacan birçok dizinin başrol oyuncusu, rolleri için imajlarını değiştirdi.

7113.jpg

Fahriye Evcen
Yalancı Bahar / Zeynep

‘Yaprak Dökümü’nün ‘Nejla’sı Fahriye Evcen, yeni sezonun iddialı projelerinden biri olan ‘Yalancı Bahar’ dizisi için saçlarını kısaltıp, rengini değiştirdi.

Önceki dizisinde siyah, uzun ve arkası bombeli saçlarıyla sokaklarda bir sürü ‘Nejlalar’ görmemize neden olan Fahriye, bu sezon öncekine oranla daha hoş bir görünüme sahip.

7114.jpg

Cansel Elçin
Yalancı Bahar / Selim

‘Yalancı Bahar’ dizisinin bir diğer başrolü de Cansel Elçin’e ait. Daha önce ‘Gönülçelen’ dizisinde naif bir piyano hocasını canlandıran Cansel, yeni projesi için saçlarını ve sakalllarını uzatarak hırpani bir görünüme sahip oldu.

7115.jpg

Mehmet Akif Alakurt
Reis / Murat

Cansel Elçin, yeni projesi için sakal uzatırken, ‘Sıla’ ve ‘Adanalı’ dizilerinde kirli sakalıyla ekranlara gelen Mehmet Akif Alakurt ise yeni dizisi ‘Reis’ için sakalından vazgeçti.

7116.jpg

Melisa Sözen
Reis / Ayşe

Rol aldığı hemen hemen her projede sade ve doğal halleriyle izlediğimiz Melisa Sözen, bu durumdan sıkılmış olacak ki o da yeni projesinde yeni bir imajla karşımıza çıktı.

Yeni saçlarıyla 60’lı yılları yakalayan Melisa, eski haline oranla daha havalı bir görünüm sergiliyor.

7117.jpg

Nadir Sarıbacak
İstanbul’un Altınları / Fahri Altın

‘Gönülçelen’ dizisinde ‘Kobra’ karakterini canlandıran Nadir Sarıbacak, Demet Akbağ ve Haluk Bilginer gibi usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı ‘İstanbul’un Altınları’ dizinde ‘Fahri Altın’ı oynuyor.

Rolü için peruk takan oyuncu tanınmaz hale geldi.

7118.jpg

Tuvana Türkay
Yer Gök Aşk / Bade

En iddialı değişiklik Tuvana Türkay’da oldu. ‘Yer Gök Aşk’ dizisinin ‘Bade’si Tuvana, dizinin geçen sezon bölümünde kemerli burnuyla dikkat çekiyordu.

Ancak, dizinin yeni sezonunda Tuvana’yı hokka gibi burnuyla görüyoruz.

7119.jpg