Genel Sağlık

‘Hayatıma hoşgeldin sevgilim!’

.jpg

Yeni bir ilişkiye başlamak zordur: Yeni bir düzen, yeni bir yaşam tarzı, yeni bir sevgili…

Yeni sevgili olmak, bazı şeylerin üstesinden gelmeyi gerektirir. Kapılar yeni sevgiliye her zaman açık değildir.

‘Yeni sevgili’ dönemini kolay ve başarıyla atlatmanız için size taktikler veriyoruz. Bu taktikleri uygulayanların önünde bütün kapılar açılacak!

36524.jpg

Sizi birbirine çeken güce güvenin. Yeni bir ilişkiye başlandığında kafaya takılan en büyük soru, eski sevgilisini unutup-unutamadığı konusudur. Eski sevgilisiyle birçok anısı olabilir ama yeni başlayan ilişkideki arzu yoğunluğuyla hiçbir şey yarışamaz!

32420.jpg

Geçmişini çöpe atın. ‘Erkekler üçüncü buluşmada aşık oluyor’ diyor araştırmalar… O size zaten tutulmuşken, sizin eski sevgilisiyle alakalı söyledikleriniz sadece ona geçmişi hatırlatacaktır.

Aynı şeyleri sürekli olarak önüne sunmayın. Bir zaman sonra bu durum onu sıkabilir.

11388.jpg

Kaleyi içten fethedin. Erkekler değer verdikleri kadınları aileleriyle tanıştırır. Sizi ailesiyle tanıştıracağı gün, kendinize her zamankinden daha fazla özen gösterin.

Çok makyaj yapmayın, dekolteden kaçının ve saçlarınız düz olsun. Ailesiyle iyi geçinin.

Araştırmalar mutluluğun bulaşıcı olduğunu söylüyor. Ailesi size hayran kalır ve mutlu olursa bu direkt olarak sevgilinize de yansıyacaktır.

5617.jpg

Arkadaşlarıyla tanışın. Onun erkek arkadaşlarıyla kendi kız arkadaşlarınızı tanıştırın. Sıcak bir arkadaş grubu oluşturun. Arkadaşlarıyla iyi iletişim kurmanız hoşuna gidecektir. Böylece size daha çabuk alışır ve hayatının bir parçası olursunuz.

9053.jpg

Ona kendini iyi hissettirin. İş temposu, hayat koşturmacası derken, zamanın içinde boğulup gidiyoruz. Bütün sıkıntıların ardından sizin yanınıza geldiğinde huzur bulmalı.

Ona kendisini iyi hissettirin. Abartmadan övün. Kendini sizin yanınızda mutlu hissederse sürekli yanınızda olmak ister.

14691.jpg

Bir elmanın iki yarısı olun. Her şeyi beraber yapdıkça, birbirinize alışacak, ayrıyken huzursuz hissedeceksiniz. Kendinize bir şey alırken ona da alın. Onun başarısıyla sevinin, üzüntüsüyle mutsuz olun. Siz böyle yaptıkça o da zamanla sizinle bir bütün gibi hissetmeyi öğreneceksiniz.

14690.jpg

Ona daha fazla zaman ayırın. Bütün boş anlarınızı onunlar geçirin. Hatta onunla zaman geçirmek için boş zaman ayırın. Sıkılırız düşüncesiyle ara ara görüşmeye çalışmayın. İstediğiniz her an onun yanına gidin.

Sporunuzu ve tatilinizi onunla birlikte yapın.

14694.jpg