Genel Sağlık

Hangi banyo bütün size göre?

.jpg

Şimdi küvete girme ve kendinizin bir kraliçe olduğunuzu sezme süreyi. Hem gevşetici, hem de neşe verici bu banyo ardından o kadar mutlu ve stressiz olacaksınız ki.. Tek yapmanız gereken nasıl bir banyoya gereksiniminiz olduğunu bilmek!

32806.jpg

Yağ banyosu

Pürüzsüz deri isteyenler için ideal. Bu banyonun ardından beden bir yağ katmanıyla sarılır. Böylece beden nem oranını daha uzun müddet dengeler. Özellikle çok kuru ciltlerde müthiş netice alınıyor.

13604.jpg

Duş jeli

Banyoyu kremli, köpüklü bir bakım serüvenine dönüştürür. İçindeki malzemeleye göre stres giderici, rahatlatıcı, uyarıcı veya dokuları sıkılaştırıcı tesir gösterir.

25758.jpg

Banyo tabletleri

İç gıdıklayıcı bi tesiri vardır. Bu tabletler suya kaynayan bir hava vererek fokur fokurmuş gibi gösteriri. Küveti suyla doldurun ve uzanın. Sırtınıza bir tablet yerleştirin, üzerine yatın. Oluşan fokurtular masaj tesiri göstererek sizi rahatlatacak.

17091.jpg

Banyo tuzu

Bu tuzlar köpük oluşturmaz. Tuz kristalleri suda çözülmeye başlayınca ciltte hafif yanmalar alana gelebilir. Farklı kokulu cinslerinden tercih yapma namsınız var.

15617.jpg

Süt banyosu

Küveti sıcak suyla doldurun. İçine taze süt ve azıcık bal döküp karıştırın. Küvete uzanın ve ciltte olyşan dinlendirici tesirin tadını çıkarın. Duyarlı ve kuru ciltler için bu metot birebir.

13597.jpg

Köpük banyosu

Dikkar! Niteliksiz olanları ciddi kurutabilir. Çok nitelikli köpük banyoları küvetten taşan köpük dağları oluşturmaz, suyu hafifçe köpürtüp bedeni dinlendirir.

15441.jpg