Genel Sağlık

Hakkında ‘öldü’ haberleri çıkan ünlüler

Global bir köye dönen dünyamızda, bazı insanlar sırf canları sıkıldığı için internette ünlü isimler hakkında ‘öldü’ dedikoduları çıkartabiliyor.

.jpg

Kıvanç Tatlıtuğ

Yakında, ‘Kuzey Güney’ isimli yeni bir diziye başlayacak Kıvaç Tatlıtuğ hakkında da bir zamanlar ‘öldü’ haberleri çıkmıştı.

İddianın kaynağı ise canı sıkılan bir grup öğrencinin dikkat çekme çabası!

6775.jpg

Beş arkadaş, eğlence olsun diye önce Facebook ve Twitter’a, ‘Tatlıtuğ’un öldüğü’ mesajını yazdı. Bu mesaj öylesine ciddiye alındı ki kısa süre içinde Facebook’ta Kıvanç anısına birçok sayfa açıldı.

6776.jpg

Sinem Kobal

Sevgilisi Arda Turan’ın transfer haberlerinden çok, ‘Sinem Ardasız ne yapacak?’ ile gündemde olan Sinem Kobal, yakın zamanda hakkında çıkan ‘öldü’ iddialarıyla sevenlerini hüzne boğdu.

6777.jpg

En yakın arkadaşlarının, “Yaşıyorsun değil mi, kaza yapmadın?” diye ağlayarak kendisini aradığını söyleyen Sinem, iddialar iyice ateşlenince, “Bilmenizi isterim ki bunlar kesinlikle doğru değildir” diyerek açıklama yapmak zorunda kaldı.

6778.jpg

Banu Güven

Bir sure önce uzun yıllardır çalıştığı NTV ile yollarını ayıran Banu Güven de hakkında ‘öldü’ söylentileri çıkan ünlüler arasında.

6779.jpg

Yaklaşık iki yıl önce ortaya atılan iddiaya göre, Banu, geçirdiği bir motorsiklet kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

6780.jpg

Kuşum Aydın

Magazin basınını sarsan ‘ölüm’ dedikodularından biri de Aydın ile ilgili olandı.

Bütün bunlara neden olan ise Aydın’ın sunduğu program bittikten sonra 5 ay süreyle ortalarda görünmemesiydi.

6781.jpg

İddialara göre Aydın, Hollanda’da bir işadamıyla birlikte yaşıyordu. Günün birinde işadamı kendisinden ayrılmak isteyen Aydın’ı kiralık katil tutarak öldürtmüş ve üstüne üstlük cesedini de yok etmişti.

Ama gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı. Aydın, bir süredir Almanya’da bulunduğunu, sağlığının da gayet yerinde olduğunu söyleyerek bu iddiaları yalanladı.

6782.jpg

Yonca Evcimik

Birkaç yıl önce çıkan söylentilere göre, Yonca, evinde fenalaşıp hastaneye kaldırıldıktan sonra yolda hayatını kaybetmişti. Üstelik uyuşturucu madde yüzünden!

6783.jpg

6784.jpg