Güneşlenmeden Otobronzan İle Bronzlaşın
Grip - Soğuk Algınlığı

Güneşlenmeden Otobronzan İle Bronzlaşın

Yaz sezonu henüz açılmadı ama siz dilerseniz şimdiden bronz bir deriye sahip olabilirsiniz, üstelik sıhhatli bir biçimde…
Kozmetik markalarının otobronzanları, hepimize ışıltılı Akdeniz deriyi taahhüt ediyor. Tabii doğru renk tercihi yapar ve uygulama kaidelerine uyarsanız…
Muhteşem tonu tutmak Otobronzan ile natürel bir görünüm elde etmek için, kullandığınız ürünnam kendi cilt renginizden yalnızca çok az koyu olmasına dikkat edin. İlkbaharın solgun derisine sahipseniz, ilk etapta sarih tonlardaki ciltlerin uygulayacağı ürünleri seçin. Muhteşem bir netice için ilk uygulamadan itibaren cildinizi bir beden losyonu ya da ıslatıcı bir kremle ıslatıp ardından otobronzan sürün. Koyulaşma istediğiniz kıvamda değilse, ertesi gün aynı uygulamayı bir kere daha yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz bronzluğun uzun zaman kalıcığını sağlamak için otobronzan ürünü haftada bir ya da iki kere uygulamalısınız.

Nasıl yapmalı? Uygulama evvelinde tüm bedeninizi bir peelingle derinlemesine arının. Özellikle dirsekler, diz kapakları ve topuklar iyice pürüzsüz hale gelmeli. Bacaklarınızdaki tüyleri uygulama evvelinde değil bir gece evvelinden arınmalısınız. Aksi halde cildin çok kuru olması iritasyonlara neden olabilir. Uygulama sonrasında ellerinizi iyice yıkamayı unutmayın. Ehemmiyetli bir ihtar; ürünü netlikle spor sonrasında uygulamayın. Ter, ürünnam homojen dağılımını maniler ve bedende lekelelenmelere yol açabilir.
İlkyardım Uygulama sonunda kir oluştu ya da ürün iyi ufalamadı… Bu gidişatta peelingin ardından içkili surat toniğiyle nemlendirdiğiniz bir pamukla fazla boyayı alabilirsiniz. Kemikler ya da diz kapağı gibi güç bölgelere ise ortadan ikiye kestiğiniz bir limonu sürün. Limondaki asit rengin açılmasını sağlayacaktır.
Uzmanlar, açılmış bir ürünnam 6 ila 12 ay içinde kullanılmasını öneriyorlar. Ayrıca otobronzan ürünü sıcak civarda bulundurmamanız gerekiyor. Aksi halde cilde renk veren etkin madde DHA tesirini kaybediyor.
Bronz makyaj Yaz sezonunda bronz bir cilde nasıl makyaj yapmak gerekiyor? Öncelikle fondötenden daha natürel görünen renkli ıslatıcılar aynı zamanda bronzluğu da öne çıkarıyor. Ayrıca taze bir yaz cildi tesiri için elmacık kemikleri renklendirirken, dudaklarda yalnızca parlatıcı kullanmak yeterli oluyor.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Yafta otobronzan otobronzanı haftada kaç kez sürmeliyim otobronzanı nasıl kullanmalıyım otobronzan nedir otobronzan ne işe verim otobronzanu ne zaman kullanmalıyım bronzluk için krem güeşlenmeden bronzlaşabilirmiyim güneşlenmeden bronzlaşmak otobronzan sürdükten sonra oluşan kirlere çözüm bronzlaşmak istiyorum bronz bir cilde nasıl makyaj yapılmalı