Genel Sağlık

Gnamın stil önerisi!

.

.jpg

Sıkıntılı havaların etkisini azıcık daha eksilterek gşan boyu dinamik ve mutlu hissetmenizi sağlayacak bu kombinasyonu sizin için hazırladık. Üniversitenin dikkat toplayan ve sevimli kızını anımsatan bu kombinasyon, sportif olduğu kadar şık da…

13224.jpg

Comme Des Garçons

Değişik doku ve kumaşların bir araya gelerek sıradışı bir stil sergilediği bu trençkotu üzerinizden bir an dahi çıkarmak istemeyeceksiniz. Bağlama stili ve asimetrik duruşu ile modaya yeni katılacak trendler arasında geliyor.

13162.jpg

Chloé

Enerjinizi çoğaldıracağınızı düşünerek baklava ayrıntılı bu şirin kazağı sizin için seçtik.

13198.jpg

Joe’s Jean

Özgürlük ve rahatlıkla aynılaşan bol paça yırtık bu kotu canlı ve gösterişli bir renk olan limon sarısı kazakla tamamladık.

13165.jpg

Converse

Bol paça jeanlerin en sıkı dostu Convers’in pullu olan modelini kombinasyona değişik bir ebat kazandırması için sergiledik.

13166.jpg

D&G

Pullarla ve baklava ayrıntıyı ile oluşan bu zengin kombinasyona , değişik görünmek isteyenler için desen üstü desen stilini uygulayarak, D&G’nin hayvan desenli çantasını çok yakıştırdık.

13167.jpg

Topshop

Sonbahar rüzgarlarına kapılıp giden saçlarınızı sımsıkı yakalatacağınız Topshop’ın sevimli ve kocaman kurdeleli tacı, renklerle oynadığınız bu oyunun bir parçası olacak.

13171.jpg

Hermes

Kemeri ise taca eşlik etmesi için en son moda olanından sizler için beğendik.

13173.jpg