Genel Sağlık

Gisele Bündchen

Süpermodel Gisele Bündchen’in cadde tarzını mercek altına alıyoruz.

.jpg

‘Süpermodel’ olmanın yanı gizeme ‘süper anne’ sıfatını da zaferle taşıyan Brezilyalı model Gisele Bünchen’in tarzını mercek altına aldık.

Skinny pantolonlardan asla bırakmayan Bünchen, rahat ve şık tarzıyla alışveriş yaparken görüntülendi.

Sezonun trendi, çiçek desenli gömleğiyle ve bir alışveriş gününe en uygun seçim olan beyaz babetleriyle sadece podyumdaki azametli elbiselerle değil, yalın bir tarzıyla da ne kadar baştan çıkarıcı olabileceğini vurgular gibi görünüyor.

42230.jpg

DKNY

Beyaz yazın ferah rengi olmakla ünlü. Balerin pabuçları başka bir deyişle günümüzün babetleri de ilkbahar/yaz ayları kombinlerine en çok yakışan aksesuarlardan.

Hemen her renkle geçim sağlayabilen, sadeliğin simgeyi beyaz renk Bündchen’in kombininde delikli bir dokuda sunuluyor. Kavrayacağınız bu babetler bütün yazlık. Hem havalı hem ferah!

42231.jpg

rag & bone

Yırtık jeanler yaz aylarında yerini incecik kumaşlara ve skinny modellere vazgeçti.

Yerine göre rahat yerine göre şık bir havaya bürünebilen yırtık beyaz skinnyler kısa paçalı ve katlamalı versiyonlarıyla oldukça trend.

42232.jpg

MARC by Marc Jacobs 

Her ne kadar enerjisi yüksek renkler popüler olsa da, pastel ve pudra tonlarının yeri bir başka. Yazın kendihalinde zarif tonlarından pudra rengi sıradan bir ten çanta bütün size göre.

42233.jpg