Elma Sirkesi İle Cilt Bakımı
Grip - Soğuk Algınlığı

Elma Sirkesi İle Cilt Bakımı

ELMA SİRKESİ İLE GELEN HOŞLUK
Cilt bakımı, saç bakımı, sivilce, ciltdeki kirler, kiloluluk, varis rehabilitasyonu. Tam bunlar için gereksiniminiz olan şey sadece elma sirkesi.. Özellikle elma sirkesi sıhhatle parlayan saçlar, kirsiz bir cilt ve ince, hoş bir bedene kavuşmanı için ehemmiyetli..
Kepeği önler, temizletir Saç bakımı ve saçınızdaki kepekler için saçlarınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna başka bir deyişle 1 litre suya 1 çay kadehi elma sirkesi koyun ve saçlarınızı bu su ile durulayın. Bu harekâtı bir müddet her saçınızı yıkadığınızda uygulayın. Saçlarınız kepekten temizleyecek ve parlaklaşacaktır.
Sivilce gidericidir 1 çay kadehi elma sirkesine yarım çay kadehi su ilave edin ve bir parça pamuğu bu karışıma daldırıp sivilce üzerine bir müddet kompres yapın. Yararı olduğunu göreceksiniz.
Cilt kirleri için verimlidir Bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın. Daha sonra bu su ile suratınıza buğu banyosu yapın. Ayrıca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile suratınızı 3-4 günde bir silebilirsiniz. Cilt kirleri için oldukça verimli.
Formunuzu gözetmeye destek eder Bir kadeh suyun içine 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi koyun. İçine 1 tatlı kaşığı bal ilave edip sabahları kumpaslı olarak aç karnına için. Fazla kilolarınıza yararı olduğunu göreceksiniz.
Varisleri giderir ve hafifletir Yumuşak bir havluyu elma sirkesinin içine daldırıp sıkın ve havluyu bacaklarınızın varısli olan bölgesine sarın. Bacaklarınızı yüksek bir yere kaldırarak takribî 45 dakika kadar dinlendirin. Bu harekâtı muhtemelse sabah akşam yineleyin.

Yafta Elma Sirkesi Elma Sirkesinin Özellikleri Natürel Elma Sirkesi Elma Sirkesi Ne İşe Bereket Elma Sirkesi Yapılışı Elma Sirkesi Saç Bakımı Elma Sirkesi Sivilce Elma Sirkesi Ciltdeki Kirler Elma Sirkesi Varis Rehabilitasyonu