Genel Sağlık

Eğlenerek zayıflayacaksınız!

.jpg

Zevk alacağınız aktivitelerle zayıflamak ve vücudunuza sağlık kazandırmak ister misiniz? Sunacağımız egzersizlerden birini seçerek hem eğlenecek hem de daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız!

36389.jpg

Pilatesin asıl amacı kas kontrolünü sağlamak, doğru ve dengeli nefes almak, karın, bel kalça gibi merkez bölgelerde yoğunlaşmak.

Pilatesin diğer faydaları için tıklayın!

3608.jpg

Hem ruhsal, hem de bedensel rahatlamayı sağlar. Kemik sistemi ve esneklik için, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için, bedeni arındırmak ve pozitif enerjiyle dolmak için yapılır.

30159.jpg

Fitness ile dansı birleştiren bu egzersiz vücudunuza enerji verir. Hızlı şekilde yağ yakmanızı sağlar ve bu nedenle zayıflatır.

Diğer faydaları ve nasıl yapılacağınız öğrenmek için tıklayın!

9947.jpg

Bedensel işlevleri hızlandırmak, rahat hareket etmek gibi işlevlere yarayan bu sporda kalp ve dolaşım sistemine çok yararlıdır.

36390.jpg

Hem eğlendiren, hem de dolaşım sisteminizin yanı sıra vücuda enerji veren, fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan bir danstır. 

36391.jpg

Bu dans şekli de eğlendirirken, vücuda sağlık veriyor. Esnetiyor ve sıkı vücut hatlarına sahip olmanızı sağlıyor. 

9953.jpg

Su içinde yapılan bu hareketler vücudunuza sağlık veriyor, kas sisteminizi kuvvetlendiriyor ve esnemenize yardımcı oluyor.

29670.jpg